5 izbový apartmán s bazénom, grilom a parkovaním, Caravaca de la Cruz

Caravaca de la Cruz, Španielsko – ID 6989
170,000 €
Plocha 551 m2
Dispozícia 5+kk
More 80 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám rustikálny španielsky vidiecky dom so 4 spálňami, ktorý sa nachádza na okraji mesta La Almudema s dobrým cestným spojením a len 10 km od mesta Caravaca de la Cruz. Nehnuteľnosť stojí na pozemku s rozlohou 551 m2 so súkromným bazénom 10x5 m2. Nehnuteľnosť má rozlohu približne 240 m2 a ponúka 4 spálne, 1 kúpeľňu na dvoch podlažiach s klimatizáciou a olejovým ústredným kúrením.

Pri vstupe do nehnuteľnosti máme k dispozícii dlhú chodbu vedúcu k mramorovému schodisku, ktoré vedie do spální na prvom poschodí. Obývacia izba je priestranná a svetlá s radiátorom ústredného kúrenia. Veľká samostatná kuchyňa je kompletne vybavená plynovou varnou doskou a odtiaľto máme prístup do veľmi veľkej technickej miestnosti, v ktorej sa nachádza práčka, chladnička s mrazničkou a olejové ústredné kúrenie. Z kuchyne vedú terasové dvere na zadnú časť domu.

Na prízemí máme dvojlôžkovú spálňu s výhľadom na bazén a tiež veľkú sprchovú miestnosť, ktorá bola zmodernizovaná a vyzerá moderne.

Mramorové schodisko vedie na prvé poschodie, kde máme ďalšie 3 spálne s voľne stojacimi dvojlôžkovými skriňami a otvorenú obývaciu izbu s krbom. V prípade potreby je tu dostatok priestoru na pridanie 2. kúpeľne.

Vonkajší priestor s touto nehnuteľnosťou je kompletne oplotený a nenáročný na údržbu. Väčšina pozemku je vydláždená a nachádza sa tu vstup pre vozidlá. K dispozícii je súkromný bazén s dostatkom priestoru na opaľovanie alebo grilovanie s nádherným výhľadom na krajinu.

Ak chcete oceniť všetko, čo táto nehnuteľnosť ponúka, dohodnite si schôdzku ešte dnes a my vám ju ukážeme.

Do historického mesta Lorca sa dostanete autom za 25 minút.

Letiská Alicante aj Murcia sú v dojazdovej vzdialenosti, Alicante 1 h 20 minút a Murcia menej ako 55 minút

Počet podlaží
2
Dispozícia
5+kk
Plocha
551 m2
Pozemok
551 m2
Úžitková plocha
240 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
120 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
3 km
Kaviareň
6 km
Reštaurácia
2 km
Bar
200 m
Škola/škôlka
50 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00