4+kk, Výborná vila s tromi spálňami a tromi kúpeľňami. Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 10123
154,995 €
Plocha 280 m2
Dispozícia 4+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám dom s bazénom a tromi spálňami.

Táto výnimočná nehnuteľnosť je útočiskom s 3 spálňami a 3 kúpeľňami s orientáciou na východ. Táto rezidencia, ktorá sa môže pochváliť premyslenými prvkami, ako sú stropné ventilátory, olejové ústredné kúrenie a dláždený podhľad, sa nachádza na ľahko udržiavateľnom pozemku.

Šarm tejto nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza na pozemku orientovanom na východ so zvýšenými múrmi a posuvnou príjazdovou bránou, sa začína už pri vstupe. Súčasťou záhrady s nenáročnou údržbou je súkromný bazén s rozmermi 6x3 m2 obklopený umelou trávou, doplnený o nádherný relaxačný priestor s grilom. Schody vedú pri vstupe do vily na zakrivenú krytú terasu, priestor s potenciálom na prestavbu na zimnú záhradu. Priechodom sa dostanete k hlavnému vchodu.

Po vstupe vás privíta príjemný obývací priestor a praktická vstavaná skriňa hneď za vstupnými dverami. Priestrannú otvorenú obývaciu izbu a jedáleň zdobí výrazný krb, ústredné kúrenie na olej a stropný ventilátor, ktorý sa kúri v dostatku prirodzeného svetla. Veľký oblúk vás zavedie do jedálenského priestoru a ďalej do veľkorysej kuchyne, ktorá sa môže pochváliť dostatočným priestorom na pracovnej doske, veľkým množstvom úložných skríň, systémom na filtrovanie pitnej vody a spotrebičmi vrátane príslušenstva. Olejový systém ústredného kúrenia sa stará aj o zásobovanie teplou vodou. Zadné dvere poskytujú pohodlný prístup do záhrady a k bazénu.

Na prízemí sa nachádza aj spálňa s manželskou posteľou so stropným ventilátorom, radiátorom, vstavanými skriňami a priestranná kúpeľňa s plnou vaňou, hornou sprchou, sklenenou zástenou a vyhrievaným držiakom na uteráky. Toto podlažie zdobí ďalšia dvojlôžková spálňa so stropným ventilátorom, vstavanými skriňami a sprchou pre hostí/rodinným WC.

Na prvé poschodie sa dostanete vonkajším schodiskom, ktoré je prístupné zo zadných dverí kuchyne. Tu čaká tretia spálňa so stropným ventilátorom, vstavanými skriňami a vlastnou kúpeľňou s vaňou a vyhrievaným uterákom. Francúzske dvere vedú na rozsiahle strešné solárium, odkiaľ je úchvatný výhľad. Na tejto terase sa nachádza aj úložná skriňa.

Vonkajší priestor bol premyslene využitý a zahŕňa príjazdovú cestu, ktorá sa rozprestiera na 280 m2 pozemku a je obohatená o vyvýšené záhradné steny pre väčšie súkromie. Terasa priľahlá ku kuchyni je ideálna na stolovanie pod holým nebom, zatiaľ čo rôzne miesta na sedenie ponúkajú dostatok priestoru na vychutnávanie španielskeho slnka. Podzemná stavba slúži ako cenný úložný priestor a je vybavená dlažbou a elektroinštaláciou. Zvyšok záhrady v zadnej časti je vydláždený a poskytuje dokonalé útočisko na slnku.

Nehnuteľnosť sa nachádza v Camposole, len 15 minút jazdy autom od fascinujúcich stredomorských pláží a pôvabného prístavu Puerto de Mazarron. Medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je vzdialené 30 minút jazdy a letisko Alicante približne 1 hodinu jazdy. Prijmite čaro tejto vily a využite príležitosť urobiť si ju svojou vlastnou.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
280 m2
Pozemok
279 m2
Úžitková plocha
123 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
125 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
3 km
Lekár
1 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
540 m
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00