4+kk s verandou a výhľadom na more, luxusný 4-hviezdičkový komplex, v prvej línii, Obzor

Obzor, Bulharsko – ID 2841
96,000 €
Plocha 118 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 1/5
More 20 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám priestranný apartmán s 3 spálňami v luxusnom, ocenenom 4-hviezdičkovom aparthoteli, ktorý sa nachádza na malebnom mieste - na skalnatom južnom pobreží v zálive Obzor. Komplex, ktorý je obklopený nedotknutou prírodou, očarujúcimi kopcami a sviežou zeleňou, sa nachádza v blízkosti južnej pláže Irakli, z ktorej sa naskytá úchvatný výhľad na Čierne more. Apartmán sa nachádza na prízemí a pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby s kuchynským kútom, priestrannej hlavnej spálne s vlastnou kúpeľňou, ďalších dvoch spální, druhej kúpeľne a priestrannej verandy (9,4 m2). Výhľad na more sa naskytá z okien obývacej izby a hlavnej spálne a tiež z verandy. Úžitková plocha bytu je 102 m2 (vrátane verandy) a celková plocha je 118 m2. Byt sa predáva kompletne zariadený a vybavený.
My v spoločnosti MOJE REALITY NA MIERU vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších. Najnovšie ponuky nehnuteľností môžete sledovať na našej webovej stránke.
Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, ponúka dokonalú rovnováhu medzi relaxačnou dovolenkou na pláži a harmonickým moderným štýlom. Klasická stredomorská architektúra sa tu snúbi s arabskými prvkami a modernými detailmi, svetlými priestormi, štýlovým nábytkom z tmavého teakového dreva a mäkkým bavlneným čalúnením. Vysoká úroveň služieb s osobným prístupom, nádherný a nezabudnuteľný dizajn, gurmánska kuchyňa v miestnych reštauráciách a súkromná pláž - komplex sa snaží prispôsobiť vašu dovolenku vašim potrebám, pretože každý má vlastnú predstavu o tom, aká by mala byť jeho dovolenka na pláži. Svoj voľný čas tu môžete tráviť rôznymi spôsobmi. Na vlnu pokoja sa môžete naladiť v hotelovom SPA centre, kde si môžete zacvičiť jogu, pilates a iné holistické prístupy k duševnej pohode, fyzickej pohode a duchovnej rovnováhe. V komplexe sa nachádza miestnosť na jogu s prirodzeným chladivým morským vánkom, 4 miestnosti na procedúry, parný kúpeľ, sauna a plne vybavená posilňovňa. Súčasťou komplexu sú vnútorné a vonkajšie bazény. V hlavnej reštaurácii a baroch komplexu si hostia môžu vychutnať rôzne jedlá, aromatické vína a exotické koktaily. Hlavná reštaurácia vás privíta v priestrannej hale s rafinovaným nábytkom a ponúka úchvatný výhľad na more. Zláka vás dokonalý jedálny lístok s vynikajúcim výberom nápojov a jedál stredomorskej a európskej kuchyne. Bar pri bazéne pripomína ostrov, ktorý je z jednej strany obklopený morským horizontom a z druhej kaskádovitými bazénmi. Lobby bar ponúka exotickú marockú atmosféru s farebnými vankúšmi a medenými lampami. Môžete si tu oddýchnuť a dať si rannú kávu alebo obľúbený koktail. V lobby bare sa budete cítiť príjemne v ktorúkoľvek dennú dobu! Horizont je jedným z najstarších sídiel na bulharskom pobreží Čierneho mora s viac ako 3000-ročnou históriou. V priebehu storočí tu zanechali svoju stopu Trákovia, Gréci, Rimania, Byzantínci, Savojčania a Osmani. Len niekoľko minút chôdze od komplexu sa nachádzajú ruiny rímskej pevnosti z 1. storočia pred n. l., keď sa Horizont nazýval Theopolis (Božie mesto). Obzor je skvelým miestom na rodinnú dovolenku, má dobrú infraštruktúru a je vzdialený hodinu jazdy autom od dvoch medzinárodných letísk - Varny a Burgasu.

Poplatok za údržbu je 10 € za m2 a rok.
Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
118 m2
Úžitková plocha
102 m2
Terasa
9.4 m2
Obchod
40 m
Lekár
1 km
Kaviareň
30 m
Reštaurácia
30 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00