4+kk, Mestský dom 800m od mora, Puerto de Mazarron, Španielsko

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 5447
129,000 €
Plocha 96 m2
Dispozícia 4+kk
More 800 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Tento jedinečný mestský dom s rozlohou 85 m2 sa nachádza len niekoľko minút od pláží Puerto de Mazarron a je ideálnym domovom pre lovcov nehnuteľností, ktorí chcú relaxovať, oddychovať a užívať si more a piesok. Vychutnajte si malebné nedeľné trhy a ponorte sa do španielskej kultúry. Táto vynikajúca nehnuteľnosť je kompletne zariadená a má dve terasy pripravené a čakajúce na to, aby ste si mohli sadnúť a užívať si neuveriteľné počasie. Interiér pozostáva z: priestrannej obývacej izby. Táto miestnosť umožňuje dostatok prirodzeného svetla a dá sa upraviť tak, aby vznikol otvorený plán obývacej izby s jedálňou. Plne vybavená kuchyňa s množstvom skriniek a pracovných dosiek, takže môžete ľahko a efektívne variť. Dve kúpeľne. Obe kúpeľne majú vaňu, ktorá je ideálna na relaxáciu po dlhom dni na slnku. Tri spálne, ktoré sa nachádzajú na prvom poschodí. Všetky spálne majú slušnú veľkosť a dostatok prirodzeného svetla. Druhá spálňa obsahuje vstavanú skriňu a v prvej je dostatok priestoru na voľne stojaci nábytok do spálne, takže si môžete pridať vlastný štýl. Tretia spálňa má francúzske dvere, ktoré vedú na vlastný veľký balkón, ideálny na vychutnávanie šálky kávy a ranných raňajok. Pre tradičný nádych sú všetky okná zdobené drevenými okenicami. Táto nehnuteľnosť by bola skvelým dovolenkovým domovom, skvelou nehnuteľnosťou na prenájom a skvelou investíciou.

Dom sa nachádza v blízkosti centra mesta s nádherným výhľadom na more.

Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu vykonávame obhliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Mazarronský záliv je obľúbenou destináciou dovolenkárov a usadlíkov, známy svojimi neuveriteľnými plážami a 35 km nedotknutého pobrežia. Ak chcete zostať aktívni, v ponuke je množstvo vodných športov, ako napríklad plachtenie, potápanie a rybolov. záliv Mazarron je ideálny pre ľudí, ktorí milujú vodné športy a mnoho ďalších, ako napríklad plachtenie, rybolov alebo potápanie. Mazarron je jednou z tradičných slnečných a plážových destinácií regiónu Murcia, ktorý má viac ako 35 km pobrežia, z ktorého väčšina je nedotknutá. Mnohé z pláží v Mazarronskom zálive boli ocenené Modrou vlajkou za kvalitu kúpania a služieb.

Pláže v Mazarrone získali certifikát kvality Q pre tieto pláže: Bolnuevo Beach, Playa del Castellar, Nares, Playa de Rihuete.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
96 m2
Pozemok
96 m2
Úžitková plocha
96 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
96 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
560 m
Lekár
450 m
Kaviareň
120 m
Reštaurácia
100 m
Bar
160 m
Škola/škôlka
200 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00