4-izbový apartmán s bazénom a letnou kuchyňou, Camposol

Camposol, Španielsko – ID 9701
159,995 €
Plocha 250 m2
Dispozícia 4+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Využite možnosť hrať golf počas celého roka, vďaka polohe domu si užijete teplo a neobmedzenú možnosť hrať golf aj v zimných mesiacoch.

Ponúkame vám krásnu južne orientovanú nehnuteľnosť s 3 spálňami, 3 kúpeľňami, klimatizáciou, bazénom a rozprávkovým vonkajším priestorom na pozemku s nízkou potrebou údržby.

Dom je postavený na pozemku orientovanom na juh a prístup do vily je po schodoch, ktoré vedú na otvorenú terasu. Niektorí ľudia si túto plochu nechali zaskliať, aby vytvorili zimnú záhradu. Vchodové dvere vedú do príjemného obývacieho priestoru a hneď za vchodovými dverami je praktická vstavaná skriňa. Veľká obývacia izba je vybavená modernými peletovými kachľami a klimatizáciou a do krásne zariadenej miestnosti prúdi veľa prirodzeného svetla. Oblúk vedie do jedálenskej časti a ďalší vedie do kuchyne, ktorá má množstvo pracovných dosiek, dostatok úložného priestoru v skrinkách a plne integrované spotrebiče vrátane plynovej varnej dosky. Zadné dvere vedú do záhrady a vonkajšej kuchyne.

Na prízemí sa nachádza aj spálňa s manželskou posteľou, vstavanými skriňami, stropným ventilátorom, klimatizáciou a veľkou kúpeľňou, ktorá vedie cez oblúk z obývacej izby. Je tu vaňa a hlavová sprcha so sklenenou sprchovou zástenou. K dispozícii je aj druhá spálňa s manželskou posteľou, vstavanými skriňami a stropným ventilátorom a rodinná sprchovacia miestnosť/WC pre hostí.

Na prvé poschodie sa dostanete vonkajším schodiskom vedúcim od zadných dverí kuchyne, ktorým sa dostanete do tretej spálne. Má vstavané skrine a klimatizáciu, ako aj vlastnú kúpeľňu s vaňou a sprchovacím kútom. Na veľkú strešnú terasu sa dostanete cez francúzske dvere vedúce zo spálne, odkiaľ je nádherný výhľad.

Vila sa nachádza na pozemku s rozlohou 250 m2 s vyvýšenými záhradnými stenami pre väčšie súkromie. Vonkajší priestor bol veľmi dobre využitý, vrátane príjazdovej cesty s prístreškom na auto a bazénom 7x3 a okolitých vydláždených terás, kde si môžete vychutnávať španielske slnko. K dispozícii je báječná vonkajšia kuchyňa s výhľadom na vydláždenú terasu a bazén a pod schodmi vedúcimi na terasu bol priestor využitý na vytvorenie malej umyvárne s toaletou a umývadlom, ideálnej na používanie bazéna a letnej kuchyne . K dispozícii je vydláždený prístup pre peších a samostatná príjazdová cesta s posuvnou bránou. Vila má rozostavanú časť, ktorá sa v súčasnosti využíva ako sklad. Ide o rozprávkový dom zvnútra aj zvonku.

Nové medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je vzdialené menej ako 30 minút jazdy autom a letisko Alicante je vzdialené približne 1 hodinu.

Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu vykonávame obhliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
250 m2
Pozemok
250 m2
Úžitková plocha
249 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
248 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
3 km
Lekár
1 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00