3+kk v prvom rade, výhľad na more a hory, Obzor Beach Resort, Obzor

Obzor , Bulharsko – ID 5496
140,000 €
Plocha 86 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/6
More 20 m
Poplatok za služby 1,434 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám 3+kk vo vynikajúcom komplexe Obzor Beach Resort, ktorý sa nachádza v prvej línii prímorského mesta Obzor. Zastavaná plocha 76 m2, celková plocha apartmánu je 86 m2 a nachádza sa na štvrtom poschodí zo šiestich poschodí. Pozostáva zo vstupnej haly, priestrannej obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom so vstupom na balkón, dvoch spální, kúpeľne s WC. Z okien obývacej izby a z balkóna je výhľad na more a z okien oboch spální je výhľad na hory.

Apartmán je priestranný a je vybavený pohodlným a elegantným nábytkom, ako aj všetkým potrebným na zabezpečenie pohodlia jeho obyvateľov.

Komplex sa nachádza priamo na pláži v jednom z najpokojnejších bulharských prímorských miest - Obzor. Pláž je jednou z najdlhších na bulharskom pobreží Čierneho mora - 10 km a dĺžka pláže priamo pred komplexom je 800 metrov. Morské vody sú celkom pokojné, krištáľovo čisté, piesok je zlatistý. Hlavnou myšlienkou komplexu je fungovať ako aparthotel, vhodný pre každého, kto hľadá oddychovú dovolenku a chce si užiť more a slnko. Nájdete tu pokoj, pohodu, radosť a komfort, o ktorých snívate pre seba a celú svoju rodinu počas letnej dovolenky. Kúpou apartmánu môžete získať nielen svoje letné sídlo, kde môžete tráviť dovolenku, ale aj príjem z prenájmu. Rezort ponúka správu nehnuteľností vo forme ich prenájmu turistom na letnú turistickú sezónu v čase, keď majitelia svoje nehnuteľnosti nevyužívajú. Komplex má zmluvy s poprednými licencovanými cestovnými kanceláriami a účinnú reklamu, čo sa v predchádzajúcich rokoch prejavilo mimoriadne dobrou obsadenosťou apartmánov turistami. Komplex ponúka tieto zariadenia:

- 24-hodinová celoročná ochrana;

- recepcia;

- bazény vrátane plavčíka, slnečníkov, ležadiel;

- parkovanie;

- animátori pre deti a dospelých;

- škôlka a detské ihrisko;

- reštaurácia a bar pri bazéne;

- služby za príplatok: pranie, sušenie, žehlenie; upratovanie apartmánu; poskytuje ďalšie vybavenie pre deti: detskú postieľku, vysokú stoličku, kočík, opatrovateľku pre deti do 2 rokov a mnoho ďalšieho.

Poplatok za údržbu je 1434 € ročne.

Skvelý byt na skvelom mieste! Odporúčame!

My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších. Rezort Obzor:

Obzor sa nachádza v krásnej prírode, v zálive Čierneho mora, ktorý je ohraničený Balkánskym prstencom (Stará Planina), asi 60 km južne od Varny a 74 km od Burgasu.

Pláže a príroda: Je to obľúbené a naozaj príjemné malé letovisko, ktoré spája more so širokými, príjemnými plážami s možnosťou turistiky a nenáročných prechádzok. V blízkosti Obzoru sa do mora vlievajú rieky Dvojnica a Kamčia, ktoré sú súčasťou prírodnej rezervácie. Obzor a jeho história:

Jeho krásna poloha sa odráža v jeho pôvodnom starovekom názve Heliopolis (Slnečné mesto). Pôvodne grécka námorná základňa sa neskôr stala dôležitou rímskou pevnosťou. V stredoveku tu stála nedobytná bulharská pevnosť Kozyak, ktorá chránila prístav s veľkým hospodárskym významom pre bulharský čiernomorský obchod v 13. a 14. storočí. Ruiny stredovekej pevnosti sa nachádzajú asi 3 km od dnešného Obzoru. Nájdete tu aj ruiny Jupiterovho chrámu na zvyškoch rímskych hradieb.

Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
86 m2
Úžitková plocha
76 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
200 m
Lekár
290 m
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
90 m
Bar
130 m
Škola/škôlka
320 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00