3+kk v projekte s možnosťou splátok, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 9758
99,900 €
Plocha 73 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/6
More 800 m
Stav Výstavba
Obdobie Celoročne

Predstavujeme vám nový projekt krásnych apartmánov v komplexe Emilia Romana Verde na Slnečnom pobreží. Na pozemku s rozlohou 4270 m2 bude postavená šesťpodlažná budova s 94 apartmánmi, z ktorých 61 bude 2-izbových a 33 3-izbových.

Konkrétny apartmán 3+kk s rozlohou 73,11 m2 sa nachádza na prvom poschodí zo šiestich podlaží, dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a terasa.

Investor poskytuje parkovacie miesta pre všetky byty. V budove bude podzemné parkovisko s 55 miestami, z toho 8 dvojmiestnych, 2 výťahy, recepcia a technická miestnosť. Byty 2+kk budú mať rozlohu od 50 do 66 m2. Byty 3+kk budú mať rozlohu od 73 do 129 m2.

Všetky byty sa budú ponúkať s dokončením na kľúč. Kompletné vybavenie podľa vizualizácie je možné za príplatok.

Názov VERDE (z talianskeho "zelený") upozorňuje na bohatú zeleň komplexu a prítomnosť parku pred ním, ako aj na inovatívne riešenia pri úprave fasády a ekologickú výstavbu.

Srdcom projektu bude veľký bazén pre dospelých, bazén pre deti, množstvo oddychových zón, udržiavaná, zelená plocha, vírivka, fontána a oddychová zóna. Mobilný bar ponúkne majiteľom a hosťom komplexu možnosť ochutnať chutné jedlo a osviežiť sa nápojmi. Všetky apartmány budú mať príjemný výhľad na budovu s bazénom alebo na park, ako aj útulnú terasu. Apartmány na šiestom poschodí budú mať priestranné terasy s krásnou úpravou okolia. Začiatok výstavby je naplánovaný na október 2023. Plánované dokončenie a kolaudácia- máj 2025. Na požiadanie zašleme splátkový kalendár. Najlepšia ponuka! Predaj priamo od developera bez provízie od kupujúceho

My v spoločnosti MOJE REALITY NA MIERU vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spoje ho spájajú s okolitými mestami. Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy. Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu. Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
1
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
73 m2
Úžitková plocha
64.34 m2
Terasa
Áno
Bazén
2 bazény
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
370 m
Lekár
1 km
Kaviareň
280 m
Reštaurácia
150 m
Bar
190 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00