3+kk v novom komplexe v prvej línii pri mori, nízke poplatky za údržbu, Pomorie

Pomorie, Bulharsko – ID 10269
159,736 €
Plocha 118 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/4
More 50 m
Poplatok za služby 8 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám apartmány v novom komplexe Admiral Beach Club v prvej línii pri mori v bulharskom meste Pomorie. Komplex Admiral Beach Club sa nachádza v prvej línii, priamo na pláži v Pomorí. Táto poloha je veľmi výhodná pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť od ruchu mesta. V tejto modernej budove na pláži nájdete 16 apartmánov s jednou alebo dvoma spálňami.

Konkrétny apartmán 3 + kk s celkovou rozlohou 118,40 m2 sa nachádza na treťom poschodí zo štyroch poschodí. Fotografie apartmánu sú len ilustračné.

Stavebné a dokončovacie práce boli realizované s použitím najmodernejších technológií, materiálov a zariadení. Apartmány sa predávajú bez kuchynskej linky, nábytku a zariadenia. Cena za byt je za dokončenie na kľúč.

- masívne vstupné dvere

- vstavaná el. a vodovodné inštalácie, vypínače a zásuvky

- príprava na klimatizáciu

Hlavné výhody:

- Parkovanie

- Moderná fasáda s obkladom z prírodného kameňa a minerálnou omietkou.

- Vysokokvalitné materiály vo všetkých fázach výstavby.

- Výborné plánovanie a ideálna poloha.

- Bazén, priestor s ležadlami, relaxačné zóny, zelené plochy. Radi vám pomôžeme s nábytkom a vybavením.

Mesto Pomorie sa nachádza v južnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora, 22 km od Burgasu a približne 400 km od Sofie. V letnej sezóne patrí k najobľúbenejším destináciám, jeho pláž je dlhá asi 5 km. Zima je mierna, s minimálnymi zrážkami. Oblasť je známa liečivými účinkami bahna, ktoré sa získava pri výrobe soli v Pomorskom jazere. Známe sú aj liečivé účinky mestskej minerálnej vody.

Budova má modernú fasádu s prírodným kamenným obkladom a minerálnou omietkou.

Poplatok za údržbu je 8 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Nesebar je jedným z najnavštevovanejších bulharských letovísk na pobreží Čierneho mora. Leží 38 km od Burgasu a 100 km južne od Varny na rovnomennom skalnatom polostrove, ktorý voľne nadväzuje na piesočnaté Slnečné pobrežie na juhu.

Mesto bolo v roku 1056 vyhlásené za architektonickú a archeologickú rezerváciu. Od roku 1983 je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Toto malebné miesto je charakteristické svojou zástavbou v čiernomorskom štýle dvojpodlažných drevených domov, ktoré sa tlačia v kľukatých uličkách. Atmosféru dotvárajú početné kostoly, najmä z byzantského obdobia (kostol svätého Jána Krstiteľa z 11. storočia, kostol svätého Štefana z 10. storočia s krásnymi nástennými maľbami z obdobia bulharského národného obrodenia a kostol Pantokrator). Najstarším zachovaným kostolom je bazilika, ktorá pochádza pravdepodobne z 5. storočia. V centre mesta stojí Starý biskupský palác, ktorý je nepochybne jednou z najpôsobivejších pamiatok mesta. Na okraji starého mesta stojí unikátny drevený veterný mlyn. Za návštevu stojí aj Archeologické múzeum s rozsiahlou zbierkou ikon a starobylej keramiky a kláštor svätého Juraja. V blízkosti prístavu sa nachádzajú zachovalé hradby a v meste sa nachádza dlažba z obdobia stredoveku, ako aj starovekého Grécka a Ríma. Dláždené, udržiavané ulice, starobylé kostoly a zrubové domy z 19. storočia dodávajú tomuto mestu nevídané čaro. Môžete sa tu túlať celé hodiny, obdivovať ponuku remeselných výrobkov a spoznávať jeho bohatú minulosť. Milovníci histórie a architektúry sa tu nebudú nudiť. Nájdete tu aj malé obchodíky, trhy, taverny a prístav. Nachádza sa tu niekoľko pláží. V južnej časti mesta sa nachádza najzaujímavejšia pláž, Južná pláž. Zaujímavá je najmä jej dĺžka, a ak sa pozriete pozorne, zistíte, že plynulo nadväzuje na pláž, ktorá sa tiahne až od Slnečného pobrežia. Pláž je piesočnatá, s pozvoľným vstupom do mora a ponúka širokú škálu športových aktivít (futbal, volejbal, vodné lyžovanie atď.). Pozdĺž piesočnatej pláže na pevnine, 2 km od starého centra, sa nachádza nová štvrť. Blízkosť Slnečného pobrežia ponúka možnosť využiť celú škálu športových a zábavných a iných služieb aj v tomto letovisku. Rozmanitosť a spojenie histórie s modernými službami a nočné posedenie v reštaurácii na útese nad morom v starom Nesebari sú dôvodmi, prečo navštíviť a stráviť dovolenku na tomto čarovnom mieste.

Toto úžasné miesto je ideálne pre romantikov, milovníkov nočného života, histórie, kultúry a dobrého jedla. Nesebar by si nemal nechať ujsť nikto, kto chce spoznať Bulharsko a jeho zvyky.

Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
118 m2
Úžitková plocha
99.9 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
2 km
Lekár
3 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
120 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00