3+kk v novej budove a s výhľadom na more, 100 metrov od pláže a krásnych ciest, Kavarna, Bulharsko

Kavarna, Bulharsko – ID 9450
100,700 €
Plocha 101 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/5
More 100 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Novostavba na prestížnej adrese v blízkosti mora a mestskej infraštruktúry! Ponúkame vám dvojizbový apartmán, ktorý sa nachádza na druhom poschodí, s celkovou rozlohou 101,70 m2, v meste Kavarna, Bulharsko. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, kúpeľne s WC, terasy s výhľadom na more, orientovanej na S,Z,J. K bytu je možné dokúpiť vonkajšie garážové parkovacie miesto alebo podzemné parkovacie miesto.

Stupeň dokončenia: steny - omietnuté, pripravené na maľovanie alebo tapetovanie; stropy - sadrokartón, pripravené na maľovanie; kúpeľňa a podlahy pripravené na dokončenie.

S dokončením a zariadením vám radi pomôžeme!

Lokalita hovorí sama za seba:

- Pláž je vzdialená len 100 metrov pešo, čo vám umožní ľahký prístup k morským radovánkam.

- Mesto Kavarna je vzdialené 2 km, čo vám poskytne pohodlie mestského života a všetky jeho výhody.

- V sezóne nájdete len 100 metrov od hotela obchody a reštaurácie, ktoré vám poskytnú všetko, čo potrebujete.

- Sú tu výborné možnosti na prechádzky po ekochodníkoch a návštevy minerálnych prameňov, ktoré vám dodajú energiu.

- More je vzdialené doslova pár minút, takže si budete môcť kedykoľvek vychutnať svieži morský vánok.

Toto miesto je dokonalou kombináciou pohodlia, prírodných krás a ľahkej dostupnosti všetkého, čo potrebujete.

V komplexe sú na predaj apartmány rôznych veľkostí a rozlohy. Pre viac informácií kontaktujte makléra.

Veľmi dobrá ponuka, vrelo odporúčame!

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové skupiny. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabľa, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. Nachádzajú sa tu aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybové ústrojenstvo.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
101 m2
Úžitková plocha
83.04 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
110 m
Bar
70 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00