3+ kk v luxusných komplexoch na Cypre 3% zľava

Trikomo, Cyprus – ID 6848
279,000 €
Plocha 170 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/2
More 500 m
Stav Výstavba
Obdobie Celoročne

Predstavujeme pokračovanie úspešného projektu nášho partnera pri mori. Ide o tretiu fázu rodinného projektu pri mori na Cypre, aktuálne za štartovacie ceny. V blízkej dobe očakávame nárast minimálne o 10 %. Sme lídrom na trhu s viac ako 1000 spokojnými klientmi pri mori, pozrite si naše recenzie. Sledujte naše investičné prehliadky na našej webovej stránke.

Obrovskou výhodou je skutočnosť, že majitelia muze využívať infraštruktúru všetkých troch etáp vrátane vybavenosti a infraštruktúry na pláži. K dispozícii je nádherné mólo. Prístup na pláž je cez podchod pod cestou. Fotografie sú z výstavby druhej etapy projektov , kde je odovzdanie o rok, ale cena je o 20-30 % vyššia. Ide o tzv. ireálnu dlhodobú investíciu.

Odovzdanie december 2025

Platobný plán do decembra 2026

Platobný plán :

Záloha: minimálne 3 000 GBP

%35 - do jedného mesiaca

%45 - splátka do odovzdania kľúča (december 2025)

%20 - po odovzdaní na 1 rok (december 2026)

Za určitých podmienok môžete získať zľavu 3 % pod trhovú cenu, preto ma neváhajte kontaktovať.

V tomto projekte ponúkame krásny, štýlový 3-izbový byt s veľkou strešnou terasou o rozlohe 80 m2 s nádherným výhľadom na more a hory. K bytu patrí aj balkón s rozlohou 18m2. Ide o etapu za cestou - pozri pozemok v červenej farbe. Odhadovaný nárast ceny do odovzdania v decembri 2025 je min. 60%.

Príslušenstvo projektu :

Súčasťou projektu je : vonkajší bazén, krytý bazén, aquapark, cyklistické a pešie trasy, fitness centrum, spa/masáže - beauty centrum, tenisové, basketbalové a volejbalové ihriská, reštaurácia, kaviareň, bar, koreňová terasa, plážový bar. K dispozícii je detský klub a mnoho ďalších spoločenských aktivít.

Poplatky nad rámec: DPH, komunálne služby, príspevok na infraštruktúru, právne služby, nábytok a spotrebiče - základné položky sú zahrnuté v cene.

Pre celkovú cenu a postup nás prosím kontaktujte.

Ako prví sme vám ponúkli možnosť investovať do nehnuteľností v zahraničí. Sme jedna z mála spoločností na ostrove, ktorá vám poskytne všetky služby pred a po predaji vrátane prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Sami vlastníme nehnuteľnosti a dôverne poznáme miestny trh. Postaráme sa o všetky služby pred a po predaji vrátane prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
170 m2
Úžitková plocha
70 m2
Terasa
80 m2
Balkón
18 m2
Bazén
8 bazénov
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
3 km
Lekár
10 km
Kaviareň
250 m
Reštaurácia
350 m
Bar
420 m
Škola/škôlka
7 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00