3+kk v Cocoa Beach, Sun City 2, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7755
112,000 €
Plocha 108 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/5
More 600 m
Poplatok za služby 500 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám apartmán s 3 spálňami o celkovej rozlohe 108 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí z piatich poschodí v komplexe Sun City 2 na Slnečnom pobreží. Apartmán pozostáva z: vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, kúpeľne s WC, samostatného WC a dvoch terás. Všetky miestnosti sú vybavené klimatizáciou, nábytkom a spotrebičmi. Apartmánový komplex Sun City 2 je tichý, pokojný a dobre udržiavaný. Na pozemku sa nachádza bazén, oddychová zóna, detské ihrisko a krásne záhrady. V blízkosti sa nachádzajú obchody s potravinami, reštaurácie, kaviarne a krásna pláž "Cacao Beach", ktorá je vzdialená len 600 metrov. Apartmán je vhodný na rodinnú dovolenku aj na investíciu! Bezplatné parkovanie v blízkosti komplexu!

Údržbový poplatok je 500 € ročne.

My v spoločnosti MY REAL ESTATE NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.

Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a dôveru tým, že poskytujeme odborné rady a zdieľame názory našich klientov, ktorí dlhodobo využívajú nehnuteľnosti a úspešne ich kupujú podľa plánu v sľúbenom termíne.

V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale len začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas trvania vlastníctva vami vybranej nehnuteľnosti.

Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti na pláži. Ceny v Bulharsku sú TERAZ o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
108 m2
Úžitková plocha
95 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
100 m
Lekár
890 m
Kaviareň
410 m
Reštaurácia
120 m
Bar
270 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00