3+kk v centrálnej časti mesta, v blízkosti parku, Kavarna, Bulharsko

Kavarna, Bulharsko – ID 9451
62,700 €
Plocha 81 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 6/8
More 3 000 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám dvojizbový apartmán, ktorý sa nachádza na šiestom poschodí z ôsmich poschodí v budove s výťahom v meste Kavarna, Bulharsko. Celková plocha je 81 m2. Byt sa nachádza v blízkosti mestského parku a pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, komory, kúpeľne s WC a balkóna. K bytu patrí aj pivnica. Byt sa predáva vrátane nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Mestský byt v centre mesta, kde je všetka občianska vybavenosť a infraštruktúra, pláž je vzdialená 3 km. Ponuka je vhodná na celoročné bývanie, na letnú dovolenku aj na prenájom.

Byt bez poplatku za údržbu!

Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO U NÁS Vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové skupiny. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabľa, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. Nachádzajú sa tu aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybové ústrojenstvo.

Podlažie
6
Počet podlaží
8
Dispozícia
3+kk
Plocha
81 m2
Úžitková plocha
71.28 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
150 m
Lekár
380 m
Kaviareň
60 m
Reštaurácia
40 m
Bar
330 m
Škola/škôlka
290 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00