3+kk v blízkosti pláže Cacao, najvyššia cena, Sea Diamond, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5758
77,000 €
Plocha 84 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/5
More 500 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame plne vybavený apartmán s 3 spálňami v komplexe Sea Diamond na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Byt má veľkorysú rozlohu 84 m2 a nachádza sa na vyvýšenom prízemí šiestich poschodí. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC, balkón. Cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie podľa aktuálnych fotografií. Komplex Sea Diamond sa nachádza v západnej časti letoviska Slnečné pobrežie, v tichej a pokojnej ulici. Do nového mesta Nesebar sa dostanete pešo. Infraštruktúra v oblasti je dobre organizovaná, s potrebnými komunikáciami. V blízkosti sa nachádza rieka a veľký prírodný park s bohatou južnou vegetáciou, supermarket, obchody, reštaurácie, kaviarne, zdravotné stredisko, lekáreň, letné atrakcie, autobusové zastávky. Na obľúbenú pláž Cacao sa dostanete za 5 minút (500 metrov). Infraštruktúra a vybavenie v komplexe:
- Priestranná vstupná hala s recepciou;
- bar pri bazéne;
- bazén;
- ležadlá a slnečníky;
- 24-hodinový obchod s potravinami;
- 24-hodinová ochrana;
- parkovanie.
Údržbový poplatok je 8 /m2 ročne. Veľmi dobrá cena! Odporúčame!
Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.
Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivlaky a pravidelné autobusové spoje, ktoré ho spájajú s okolitými mestami.
Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia sa môžu tešiť aj z mnohých možností zábavy.
Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov rozsiahlou modernizáciou a v mnohých známych stredomorských letoviskách nemajú konkurenciu.
Hlavným lákadlom letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.
Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.
Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
84 m2
Úžitková plocha
73 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
190 m
Lekár
980 m
Kaviareň
460 m
Reštaurácia
150 m
Bar
280 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00