3+kk s výhľadom na more v komplexe Privilege Fort Beach, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 9058
89,000 €
Plocha 115 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/5
More 30 m
Poplatok za služby 13 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne
Možnosť predaja na splátky až na 10 rokov! Najlepšia cena! Ponúkame úplne nový apartmán 3 + kk s rozlohou 115 m2, ktorý sa nachádza na prízemí v krásnom komplexe Privilege Fort - Elenite, v bulharskom meste Sveti Vlas. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC, ďalšie WC a dve terasy. Jedna z terás ponúka krásny výhľad na more a bazén, druhá na upravenú, zelenú plochu komplexu. Z terasy je priamy východ k bazénu, pláž je vzdialená necelých 30 metrov. Apartmán je bezbariérový, veľmi svetlý, priestranný a pohodlný. Cena je bez nábytku a zariadenia, kúpeľňa a toalety sú vybavené. Fotografie interiéru sú ilustračné. S nábytkom a vybavením vám radi pomôžeme.
Komplex ponúka dva vonkajšie bazény, detský bazén, tenisový kurt, 24-hodinovú bezpečnostnú službu, reštauráciu, supermarket, internet, udržiavaný a upravený pozemok a za príplatok poskytuje požičovňu bicyklov a áut. V komplexe nájdete všetko, čo potrebujete na pohodlnú a pohodovú dovolenku s rodinou! Perfektne udržiavaný komplex.
Komplex v prvej línii a v prevádzke po celý rok. Poplatok za údržbu je 13,20 €/m2 ročne.
My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.
V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.
Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.
Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
115 m2
Úžitková plocha
101 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
3 bazény
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
70 m
Lekár
4 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
100 m
Bar
240 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00