3+kk, s výhľadom na more, prvá línia, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 3425
103,000 €
Plocha 120 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/6
More 50 m
Poplatok za služby 1,000 € za rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame štýlový apartmán 3+kk v prvej línii v Ravde. Celková rozloha je 120 m2, nachádza sa na 3 poschodiach, v súkromnom komplexe s výťahom. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Orientácia na východ a západ. Dispozícia bytu je: vstupná chodba, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, tri kúpeľne s tromi toaletami, dva balkóny s výhľadom na more. Komplex ponúka vonkajší bazén s časťou pre deti, relaxačnú zónu, 24-hodinovú bezpečnostnú službu. V blízkosti centrálnej ulice, kde sa nachádzajú reštaurácie, bary a všetka občianska vybavenosť. Vzdialenosť od pláže je 50 metrov. Poplatok za údržbu je 1000 eur ročne.
My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku počas celého roka. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý môže konkurovať aquaparku v Primošku, obľúbenom domovskom mestečku na polostrove. Snáď jediným rozdielom je cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.
Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
120 m2
Úžitková plocha
105 m2
Balkón
Áno
Obchod
1 km
Lekár
160 m
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
30 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
70 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00