3+kk, s výhľadom na more, 5* komplex, Pomorie

Pomorie, Bulharsko – ID 2092
105,000 €
Plocha 132 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/6
More 20 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vynikajúci apartmán v prvej línii pri mori, v luxusnom 5* komplexe, v bulharskom meste Pomorie.
Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, je vzdialený len 15 km od medzinárodného letiska Burgas a 20 km od druhého najväčšieho mesta na pobreží Čierneho mora - Burgasu. Komplex sa nachádza 20 metrov od 400 metrov dlhej piesočnatej pláže.
Apartmán, ktorý ponúkame v tomto komplexe, má celkovú rozlohu 132 m2. Dispozícia apartmánu je predsieň, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC, veľký balkón. Z balkóna je nádherný výhľad na more. Nachádza sa na prvom poschodí zo siedmich poschodí. Ročný poplatok za údržbu je 11,95 €/m2, nezahŕňa využívanie bazénov v komplexe. Využívanie bazénov je za 1440 leva ročne (cca 735 €). Video nájdete na našej webovej stránke.
Komplex je prvotriedny s celkovou rozlohou 115 000 m2. V blízkosti komplexu sa nachádza jedno z najlepších vinárstiev v Bulharsku. Jedinečnú mikroklímu regiónu udržiavajú plantáže fíg, rajských jabĺk a kivi s rozlohou 1 500 m2.
Na území komplexu sa nachádza 5 tematických à la carte reštaurácií - Grillhouse, rybia reštaurácia Mediteraneo, francúzska reštaurácia, reštaurácia Asia a talianska reštaurácia Venice, celkom 9 koktailových a kaviarenských barov vrátane piano baru, vitamínového baru a viedenského salónika, 2 bary pri bazéne, animácie a rôzne zábavné podujatia.
Komplex ponúka ďalšie 4 vonkajšie bazény s integrovanými detskými časťami, tobogánmi a vodnými atrakciami na ploche 3500 m², krytý bazén olympijskej veľkosti, kúpeľné a wellness centrum s rozlohou 1000 m² (bio sauna, bylinková, fínska, infračervená) sauna, parný kúpeľ, hammam, laconium, jacuzzi, relaxačné zóny, ajurvéda, masáže tváre a tela, masáž horúcimi kameňmi - masáž chrbta horúcimi vulkanickými kameňmi, procedúry s liečivým morským bahnom), posilňovňa, bowling, boccia, vodná gymnastika , strečing, bodywork (aerobik), vodné pólo, šípky. Na priľahlej 400 m dlhej pláži sú možnosti športového vyžitia - plážový volejbal, vodné bicykle, závesné lietadlo. Slnečníky, ležadlá a osušky - pri bazénoch zdarma, na pláži za poplatok.
Pre deti: vonkajší detský bazén, vnútorný detský bazén, detská postieľka, detský kočík, baby monitor (za poplatok), vysoké stoličky v reštaurácii, detské animácie, detský klub (3 - 12 rokov).
Každá budova má samostatnú recepciu, 3 podzemné garáže, bankomat, lekársku ordináciu, internetovú miestnosť, detskú herňu, salón krásy, kaderníctvo, obchody, parkovisko, zmenáreň, biznis centrum, konferenčné miestnosti.
My v spoločnosti MY REAL ESTATE AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Pomorie patrí medzi pokojnejšie miesta. Je to starobylé mesto, ktorého história siaha až do 4. storočia pred naším letopočtom. Pomorie svojím vzhľadom pripomína neďaleký Nesebar. Jeho stará časť sa tiež nachádza na polostrove, hoci nie takom úzkom ako Nesebar. V roku 1906 mesto, žiaľ, zničil veľký požiar, takže staré mesto sa nezachovalo. Mesto leží asi 18 km od Nesebaru a 20 km od Burgasu. V meste sa okrem iného nachádzajú známe liečivé bahenné kúpele, ktoré sa nachádzajú na krásnom skalnatom polostrove neďaleko Pomorského jazera. Kúpele majú liečivé účinky a pomáhajú proti chorobám pohybového aparátu, nervového systému a ekzémom. Toto mestečko zbohatlo na vývoze soli a aromatického suchého vína "Pomoriiski Dimjat". Žijú tu aj vzácne druhy vtákov, ako sú svište a kormorány, ktoré často navštevujú dlhý pás slanej vody. Od rybárskeho prístavu sa tiahne hlavný štvorkilometrový úsek pomorskej pláže, ktorý oddeľuje slávne miestne soľné panvy od otvoreného mora. Raritou je, že na jednej z pláží uvidíte čierny piesok. Skutočným centrom tohto prímorského mesta je živá pešia zóna, ktorá vedie cez zelený park. Nájdete tu množstvo reštaurácií, obchodov, diskoték, banku, poštu a kliniku. Výhodou tohto mesta je pohodlné spojenie s neďalekým Slnečným pobrežím a historickým Nesebrom. V Pomorí sa môžete opaľovať na troch pekných plážach. Prvá pláž leží severne od starého centra a je veľmi dlhá a s jemným pieskom. Nezvyčajne odľahlejšia časť pláže v podstate tvorí akúsi hranicu medzi Čiernym morom a Pomorským jazerom, ktoré leží hneď za ním. Z tejto pláže je to len kúsok do starobylého centra letoviska. Ak máte radi súkromie, vyberte sa po pláži ďalej na sever, ďalej od miestnych hotelov. Čím ďalej pôjdete, tým menej ľudí na pláži uvidíte. Druhá pláž je menšia a nachádza sa na juhu letoviska. Je pokojnejšia, ďalej od centra, miestami so skalami. Nájdete tu však pokoj a súkromie. Tretia pláž je raritou, nájdete tu čierny piesok a liečivé bahno. Na pláži sú za poplatok k dispozícii slnečníky aj ležadlá a nájdete tu širokú ponuku vodných športov.
Neďaleko Pomoria, asi 5 km západne, sa nachádza kláštor svätého Juraja s upravenými záhradami, ako aj Pomorské hrobky a mauzóleum. V Pomorskom jazere sa ťaží soľ, ročne asi 30 000 ton. Turisticky zaujímavé je Múzeum soli. Počas letnej sezóny sa v Pomorí konajú desiatky koncertov, divadelných predstavení, festivalov. Konajú sa tu výstavy, takže milovníci kultúry si určite neprídu na svoje. V meste sa nachádzajú dva dobre zachované kostoly z 18. a 19. storočia. V samotnom centre mesta sa nachádza kláštor svätého Juraja zo 17. storočia so známym basreliéfom. 2 km od mesta sa nachádza Pomorská lagúna a jazero (Anhialo Lake), pri ktorom bolo vybudované kúpeľné sanatórium využívajúce bahenné kúpele. Táto liečebná metóda je tu známa už od staroveku a hojne ju využívali aj Byzantínci. 6 km od Pomoria sa nachádza malebná dedinka Sarafovo s krásnymi plážami. Veľmi zaujímavá je prírodná rezervácia Atanasovské jazero, ktoré tvorí veľkú lagúnu južne od Sarafova. Neďaleko mesta, v kempe Europa, sú prístupné trácke hroby a hrobky z 3.-4. storočia. Nemali by ste vynechať Nesebar. Do Burgasu premáva pravidelná autobusová doprava, ako aj súkromní lodní dopravcovia. Na slnečných svahoch v okolí mesta sa darí viniču. Miestna produkcia vína patrí k najlepším a najuznávanejším v Bulharsku. Pestujú sa tu známe a zatiaľ nepredávané odrody ako Merlot, Cabernet Sauvignon, Dimjat, Pamid, Grand Noire, Alkanboushe a ďalšie. Miestna rakija je tiež právom označovaná za jednu z najlepších v Bulharsku.
Dovolenka v tomto malebnom mestečku poteší milovníkov krásnej prírody, liečivých kúpeľov, dobrého vína a čierneho piesku.
Podlažie
1
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
132 m2
Úžitková plocha
116 m2
Balkón
Áno
Obchod
1 km
Lekár
3 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
220 m
Bar
130 m
Škola/škôlka
850 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00