3+kk, s priestrannou panoramatickou terasou, v dokonalom komplexe, Obzor

Obzor , Bulharsko – ID 5975
Plocha 112 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/5
More 20 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám krásny apartmán s 3 spálňami vo vynikajúcom komplexe Obzor Beach Resort, ktorý sa nachádza v prvej línii prímorského mesta Obzor. Celková plocha je 112 m2, čistá plocha bytu je 98 m2 a nachádza sa na poslednom piatom poschodí. Pozostáva zo vstupnej haly, priestrannej obývacej izby s jedálenským a kuchynským kútom, priestrannej terasy s priamym výhľadom na more, dvoch spální, z ktorých jedna má vlastnú kúpeľňu s WC a druhá má vlastný balkón s výhľadom na more, hory a jeden z bazénov, ďalšej kúpeľne s WC. Apartmán poskytuje úžasnú príležitosť privítať malebné východy slnka nad morom so šálkou osviežujúcej kávy na priestrannej terase a vychutnať si lahodné morské plody na čerstvom vzduchu, pričom môžete obdivovať morskú panorámu a vychutnávať si morský vánok.
Byt je priestranný, vybavený pohodlným a elegantným nábytkom, ako aj všetkým potrebným pre pohodlie tých, ktorí v ňom žijú.
Komplex sa nachádza priamo na pláži v jednom z najpokojnejších bulharských prímorských miest - Obzor. Pláž je jedna z najdlhších na bulharskom pobreží Čierneho mora - 10 km a dĺžka pláže priamo pred komplexom je 800 metrov. Morské vody sú celkom pokojné, krištáľovo čisté, piesok je zlatistý. Hlavnou myšlienkou komplexu je fungovať ako aparthotel, vhodný pre každého, kto hľadá relaxačnú dovolenku a chce si užívať more a slnko. Tu nájdete pokoj, pohodu, radosť a komfort, o ktorých snívate pre seba a celú svoju rodinu počas letnej dovolenky. Kúpou apartmánu môžete získať nielen letné sídlo, kde môžete tráviť dovolenku, ale aj príjem z prenájmu. Rezort ponúka správu nehnuteľností vo forme ich prenájmu turistom počas letnej turistickej sezóny, v čase, keď majitelia svoje nehnuteľnosti nevyužívajú. Komplex má zmluvy s poprednými licencovanými cestovnými kanceláriami a účinnú reklamu, čo v predchádzajúcich rokoch viedlo k mimoriadne dobrej obsadenosti apartmánov turistami. Komplex ponúka nasledujúce zariadenia:
- 24-hodinová celoročná ochrana;
- Prijatie;
- bazény vrátane plavčíka, slnečníkov, ležadiel;
- parkovanie;
- animátori pre deti a dospelých;
- škôlka a detské ihrisko;
- Reštaurácia a bar pri bazéne;
- služby za príplatok: pranie, sušenie, žehlenie; upratovanie apartmánu; poskytuje ďalšie vybavenie pre deti: detská postieľka, vysoká stolička, kočík, opatrovateľka pre deti do 2 rokov a mnoho ďalšieho.
Údržbový poplatok je 1500 € ročne.
Skvelý byt na skvelom mieste! Odporúčame!
Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie. Pre našich klientov zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností na celom bulharskom pobreží, v letovisku Obzor:
Obzor sa nachádza v krásnej prírode, v zálive Čierneho mora, ktorý je ohraničený Balkánskym prstencom (Stará Planina), asi 60 km južne od Varny a 74 km od Burgasu.
Pláže a príroda: Je to obľúbené a naozaj príjemné malé letovisko, ktoré spája more so širokými, príjemnými plážami s možnosťou turistiky a nenáročných prechádzok. V blízkosti Obzoru sa do mora vlievajú rieky Dvojnica a Kamčia, ktoré sú súčasťou prírodnej rezervácie. Obzor a jeho história:
Jeho krásna poloha sa odráža v pôvodnom starovekom názve Heliopolis (mesto slnka). Pôvodná grécka námorná základňa sa neskôr stala dôležitou rímskou pevnosťou. V stredoveku tu stála nedobytná bulharská pevnosť Kozyak, ktorá v 13. a 14. storočí chránila prístav s veľkým hospodárskym významom pre bulharský čiernomorský obchod. Zrúcaniny stredovekej pevnosti sa nachádzajú asi 3 km od dnešného Obzoru. Na zvyškoch rímskych hradieb nájdete aj ruiny Jupiterovho chrámu.

Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
112 m2
Úžitková plocha
98 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
200 m
Lekár
290 m
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
90 m
Bar
130 m
Škola/škôlka
320 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00