3+kk s panoramatickým výhľadom na more, ultra prvá línia, súkromná pláž, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 5650
138,500 €
Plocha 104 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/5
More 20 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám nádherný apartmán 3+kk o veľkosti 100 m2, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí z piatich poschodí v súkromnom komplexe Alex Beach v bulharskom meste Sveti Vlas. Apartmán sa nachádza v ultra prvej línii a má krásny, panoramatický výhľad na more. Cena je vrátane nábytku a zariadenia. Dispozícia je- chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC, dve terasy. Vzdialenosť od mora je 20 metrov! Nehnuteľnosť v perfektnom stave! Odporúčame!

Komplex sa nachádza v ultra prvej línii k moru v letovisku Sveti Vlas, obec Elenite, kde sú optimálne klimatické podmienky, kombinácia morského a horského vzduchu. Bezprostredne za komplexom sa začína pohorie "Stará Planina". V komplexe sú majiteľom a ich hosťom k dispozícii: bazén s časťou pre dospelých a deti, relaxačná zóna, bar pri bazéne, reštaurácia, kamerový systém, 24-hodinová bezpečnostná služba, zelený, dokonale udržiavaný areál, súkromná pláž.

Poplatok za údržbu je 9,6 €/m2 ročne.

Veľmi obľúbený komplex na kúpu vlastnej nehnuteľnosti a relax.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

V blízkosti komplexu:

Pláž

SPA ( najväčšie SPA centrum v Bulharsku s celoročnou prevádzkou)

Golf

Rybolov

Jazda na koni

Historické chrámy a kaštiele

Najväčšou výhodou je prírodne oplotená súkromná pláž, ktorá je prístupná len z romantických schodov komplexu.

Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu vykonávame prehliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. svätý Vlas je príjemné mestečko na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj malá. Nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu sa dá nasať jedinečná atmosféra a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
104 m2
Úžitková plocha
92 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Obchod
620 m
Lekár
2 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
400 m
Bar
570 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00