3+kk s krbom, v budove Prespa, nízky poplatok za údržbu, Bansko

Bansko , Bulharsko – ID 6611
132,000 €
Plocha 115 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/5
Zjazdovka 150 m
Poplatok za služby 5 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám priestranný apartmán s 3 spálňami v apartmánovom dome Prespa, ktorý sa nachádza 150 metrov od stanice lanovky na úpätí pohoria Pirin. Celková rozloha je 115 m2, apartmán sa nachádza na prvom poschodí z piatich poschodí. Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC a veľký balkón orientovaný na juh, ktorý ponúka fantastický panoramatický výhľad na udržiavaný dvor komplexu a hory. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Vykurovanie zabezpečuje krb na drevo a elektrina. V komplexe sú k dispozícii: udržiavaný dvor, posilňovňa, parkovisko. Údržbový poplatok je 5 €/m2 ročne. Veľmi kvalitná nehnuteľnosť v perfektnej lokalite. Lyžiarsky svah je vzdialený 150 metrov, všetka občianska vybavenosť je v pešej dostupnosti. Odporúčame!

Koruna sa posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Bansko je malebné mesto známe svojou históriou, ktoré sa nachádza na úpätí pohoria Pirin. Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.

Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.

Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.

Nachádza sa 161 km južne od letiska Sofia a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.

Bansko je obľúbenou destináciou, pretože je blízko Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.

Pretože Bansko má všetko!

Zimná turistika

Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je najlacnejším strediskom v tejto kategórii skúmaných stredísk. 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrá lyžiarska škola a lyžiarom a snowboardistom k dispozícii lyžiareň.

27 km moderných vysokokapacitných vlekov prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú perfektne upravené s bezchybným vybavením.

Lyžiarsky areál má celkom 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú možnosť nepretržitého zjazdu v dĺžke 16 km. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.

Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, 6 vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii sú nové detské vleky a detská škôlka.

Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
115 m2
Úžitková plocha
101 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
310 m
Lekár
520 m
Kaviareň
390 m
Reštaurácia
150 m
Bar
160 m
Škola/škôlka
490 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00