3+kk, Luxusný apartmán v urbanizácii, 300 m od mora, La Duquesa, Španielsko

La Duquesa, Španielsko – ID 10620
232,000 €
Plocha 84 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/5
More 300 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Vstúpte do luxusu s týmto úžasným apartmánom v súkromnej urbanizácii, ktorá ponúka priamy prístup na slnkom zaliatu pláž. Privíta vás vstupná hala, ktorá poskytuje dokonalý priestor na odloženie kabátov a topánok a zaručuje láskavé privítanie vašich hostí.

Pokračujte do rozľahlej, pohodlnej a svetlej obývacej izby, ktorá vedie na úžasnú presklenú terasu - ideálnu na prestretie stola a vychutnanie si slnkom zaliateho jedla. Na vaše kulinárske experimenty čaká plne vybavená kuchyňa so špičkovými spotrebičmi, ktorú pre väčšie pohodlie dopĺňa praktická práčovňa.

Spálne sú veľkoryso priestranné, každá sa môže pochváliť vstavanými skriňami a jedna má vlastnú kúpeľňu pre väčšie súkromie a pohodlie. Výhodná poloha apartmánu ponúka prístup k štyrom bazénom, ktoré vyzývajú na osviežujúce plávanie alebo opaľovanie a sú obklopené sviežimi záhradami. Športoví nadšenci ocenia dostupnosť paddle a/alebo tenisového kurtu na priateľské zápasy.

Garážové parkovanie zabezpečuje bezproblémový život v meste a vďaka priamemu prístupu na pláž z urbanizácie je vaše pobrežné útočisko vzdialené len pár krokov. Pohodlie sa rozširuje ešte ďalej, pretože v pešej vzdialenosti nájdete množstvo reštaurácií, barov a obchodov - odpadá tak potreba používať auto. Gastronomické špeciality mesta máte na dosah ruky a malebná promenáda láka na prechádzky alebo obľúbené outdoorové aktivity.

Tento apartmán je navyše rozumnou investíciou, ktorá ponúka potenciál na výnosný sezónny alebo dlhodobý prenájom za atraktívne ceny. Pozdvihnite svoj životný štýl s týmto výnimočným prímorským útočiskom, ktoré dokonale spája komfort, pohodlie a ziskovosť!

Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
84 m2
Úžitková plocha
70 m2
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
170 m
Lekár
770 m
Kaviareň
140 m
Reštaurácia
0 m
Bar
20 m
Škola/škôlka
210 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00