3+kk, centrum Slnečného pobrežia, 100 m od pláže, súkromné parkovisko

Sunny Beach, Bulharsko – ID 4120
105,000 €
Plocha 100 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/7
More 100 m
Poplatok za služby 700 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám krásny apartmán na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Dispozícia bytu je 3 + kk, veľkosť 100 m2, nachádza sa na piatom poschodí zo siedmich poschodí v budove s výťahom. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Dispozícia je predsieň, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálňou, dve spálne, dve kúpeľne s dvoma toaletami, dve terasy. K bytu patrí aj vlastné parkovacie miesto. Budova, v ktorej sa apartmán nachádza, sa nachádza v centre Slnečného pobrežia, 100 metrov od pláže, na spoločnom pozemku je parkovisko a reštaurácia. Poplatok za údržbu je 700 € ročne.

My v MOJE REAL ESTATE U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
5
Počet podlaží
7
Dispozícia
3+kk
Plocha
100 m2
Úžitková plocha
88 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
400 m
Lekár
900 m
Kaviareň
680 m
Reštaurácia
170 m
Bar
190 m
Škola/škôlka
980 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00