3+kk, Apartmán v komplexe s bazénom vhodný na investíciu, Casares Playa, Španielsko

Casares Playa, Španielsko – ID 9805
174,000 €
Plocha 70 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/3
More 1 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Očarujúci apartmán s 2 spálňami na prízemí s terasou v súkromnej urbanizácii

Tento prízemný apartmán s 2 spálňami sa nachádza v súkromnej urbanizácii a ponúka komfort a pohodlie. Kompletne zariadený apartmán s dobre vybavenou kuchyňou zabezpečuje bezproblémové bývanie. Budova, ktorá pozostáva len z troch poschodí, je súčasťou nedávno zrekonštruovanej urbanizácie.

Byt sa môže pochváliť dvoma priestrannými spálňami, vybavenými posteľami a vstavanými skriňami. Kuchyňa je vybavená všetkými základnými spotrebičmi, čo zaručuje jednoduchú kulinársku prípravu vašich obľúbených jedál. Svetlý a priestranný obývací priestor poskytuje dokonalé prostredie na kvalitne strávené chvíle s rodinou alebo televíznu zábavu. Priamy vstup na terasu ponúka čiastočný výhľad na bazén a poskytuje dostatok priestoru na grilovanie alebo pokojné opaľovanie s dobrou knihou v ruke.

Centrálna klimatizácia s tepelným čerpadlom v celej rezidencii zabezpečuje príjemnú klímu bez ohľadu na počasie. Táto urbanizácia predstavuje vynikajúcu investičnú príležitosť alebo príležitosť na bývanie a ponúka všestranné využitie pre vaše potreby.

Zatiaľ čo spoločný bazén láka na osviežujúce kúpanie, apartmán sa teší pokojnej vzdialenosti od akéhokoľvek hluku pri bazéne, čo umožňuje nerušenú relaxáciu. Dostatok parkovacích miest na ulici v rámci urbanizácie uľahčuje nájdenie miesta.

Len 10 minút chôdze vás zavedie na pláž, ktorá ponúka slnkom zaliate pobrežie a množstvo barov a reštaurácií v okolí. V okruhu 5 minút nájdete supermarkety, obchody a rôzne zariadenia občianskej vybavenosti pre všetky vaše potreby, vďaka čomu nemusíte používať auto. Užite si bezproblémovú dostupnosť smerom na Malagu aj Cádiz.

Podlažie
1
Počet podlaží
3
Dispozícia
3+kk
Plocha
70 m2
Úžitková plocha
65 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
250 m
Lekár
250 m
Kaviareň
240 m
Reštaurácia
150 m
Bar
210 m
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00