3+kk, Apartmán v komplexe s bazénom, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 10660
159,900 €
Plocha 73 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/15
More 660 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Vyberte sa do centra rušného Benidormu, konkrétne do štvrte Mercadona, a objavte fantastickú rezidenciu s 2 spálňami v súkromnej urbanizácii s osviežujúcim bazénom a pohodlným spoločným parkoviskom. V tejto skvelej lokalite ste len pár krokov od sviežeho parku Aigüera, ktorý vášmu mestskému životnému štýlu dodá nádych prírodných krás.

Tento očarujúci dom, ktorý sa nachádza v nádhernej urbanizácii, sa môže pochváliť 2 spálňami, dobre vybavenou kúpeľňou, príjemnou obývacou izbou, z ktorej sa vychádza na terasu, a plne vybavenou kuchyňou v americkom štýle. Každý kút tejto rezidencie je zaliaty prirodzeným svetlom a ponúka slnečnú a veselú atmosféru.

Samotná urbanizácia je oázou pokoja, bez komerčných priestorov, a ponúka sviežu záhradu, pohodlné parkovanie a lákavý spoločný bazén na váš oddych a zábavu.

V okolí tejto rezidencie nájdete množstvo základných služieb vrátane supermarketov Mercadona a Iperber, autobusovej zastávky, neďalekého hotela Princesa, hotela Victoria, kliniky Benidorm a malebného parku La Aigüera. Len 5 minút chôdze vás zavedie na známu pláž Levante, kde sa môžete opaľovať a vychutnávať si Stredozemné more.

Benidorm je mesto ako žiadne iné, často označované ako španielsky Manhattan vďaka svojej podmanivej mestskej krajine. Jeho jedinečná mikroklíma spolu s južnou orientáciou a ochranným objatím okolitých hôr obdarúva obyvateľov miernymi zimami a nádhernými letami.

Táto nehnuteľnosť ponúka vynikajúcu príležitosť spoznať vzrušujúci životný štýl Benidormu, ktorý sa vyznačuje dynamickou atmosférou a bohatou občianskou vybavenosťou. Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás prosím kontaktujte. Táto rezidencia stelesňuje podstatu mestského bývania v srdci Benidormu a je pripravená privítať vás doma.

Podlažie
3
Počet podlaží
15
Dispozícia
3+kk
Plocha
73 m2
Úžitková plocha
63 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
50 m
Lekár
20 m
Kaviareň
100 m
Reštaurácia
70 m
Bar
90 m
Škola/škôlka
200 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00