3+kk, Apartmán s výhľadom na more v komplexe s bazénom, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Rincon de Loix, Španielsko – ID 10310
185,000 €
Plocha 65 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 8/8
More 200 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám tento krásny apartmán v Benidorme. Tento apartmán s rozlohou 60,00 m² ponúka útulný a užitočný priestor, ktorý je ideálny na vytvorenie trvalých spomienok. Iba 200 metrov od neho sa nachádza vaša najbližšia pláž, ktorá vás pozýva, aby ste sa vyhrievali na slnku a objímali more vo voľnom čase. V tejto nehnuteľnosti sa nachádzajú 2 priestranné dvojlôžkové izby, ktoré poskytujú pokojné útočisko na oddych po dni plnom dobrodružstiev. Priestor je doplnený kompletne vybavenou kúpeľňou, ktorá vám zabezpečí pohodlie a ústranie. Okrem toho je apartmán v bezchybnom stave, čo vám umožní bezproblémový prechod do radostného života od prvého dňa. Dobre vybavená kuchyňa je útočiskom pre kulinárskych nadšencov a poskytuje vám možnosť pripraviť si chutné jedlá a zároveň pohostiť svojich blízkych. Juhozápadná orientácia kúpe byt v hojnosti teplého, prirodzeného svetla počas celého dňa, čo vytvára príjemnú atmosféru prekypujúcu pozitivitou. Vybavenie, ktoré je súčasťou tejto nehnuteľnosti, je skutočne výnimočné. Najmodernejší videointerkomový systém vám zaručí bezpečnosť a pokoj, zatiaľ čo výťah bez námahy zefektívni prístup do vášho príbytku. Spoločný bazén vás láka, aby ste sa ochladili a vychutnávali si slnko v spoločnosti svojich susedov, čo podporuje družnú a živú komunitu. Rincón de Loix je známy svojou živou a modernou atmosférou a ponúka širokú škálu reštaurácií, barov a obchodov priamo na dosah ruky. V blízkosti sa nachádza pohodlné dopravné spojenie vrátane autobusov, ktoré zabezpečujú bezproblémové spojenie so zvyškom mesta. Navyše, obklopení zelenými stromami, parkami a nádherným výhľadom na pobrežie si môžete vychutnávať prírodu v jej najlepšej podobe. Predstavte si, že sa každé ráno prebúdzate s úchvatným výhľadom na more a užívate si pokojné prechádzky pozdĺž pobrežia. Urbanizácia je bezpečná a uzavretá, čo dodáva vášmu príbytku pokojnú a relaxačnú atmosféru. Neobmedzený výhľad vám dáva privilégium vychutnávať si nádherné západy slnka nad Stredozemným morom.

Detské a spoločenské priestory sľubujú zábavu a pohodlie pre celú rodinu. Okrem toho blízkosť supermarketov zefektívňuje váš každodenný režim a zaručuje, že budete mať vždy po ruke všetko, čo potrebujete. Nezabúdajme, že súčasťou tejto výnimočnej ponuky je aj parkovanie! Skutočný luxus v takom vyhľadávanom meste, akým je Benidorm, kde môže byť zabezpečenie bezpečného parkovacieho miesta často problémom.

Nestrácajte čas a kontaktujte nás

dohodnite si obhliadku ešte dnes a zistite, ako tento apartmán môže premeniť vaše túžby na skutočnosť. Vítame vás s otvorenou náručou v úžasnom Rincón de Loix v Benidorme!

Podlažie
8
Počet podlaží
8
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
65 m2
Úžitková plocha
55 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Obchod
300 m
Lekár
640 m
Kaviareň
180 m
Reštaurácia
60 m
Bar
180 m
Škola/škôlka
560 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00