3+kk, 200 metrov od pláže, vhodné na prenájom, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 8860
115,000 €
Plocha 104 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/6
More 200 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj krásny apartmán, ktorý sa nachádza v dokonale udržiavanom komplexe River Park na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Pozostáva z kuchynského kúta s jedálenským kútom, dvoch spální, kúpeľne s WC a terasy. Apartmán sa nachádza na štvrtom poschodí zo šiestich poschodí. Cena zahŕňa nábytok a zariadenie podľa aktuálnych fotografií. River Park je moderný, komfortný komplex, postavený v jednej zo zelených a tichých častí letoviska, len 200 metrov od pláže. Kúsok od historického mesta Nesebar (zapísané na zozname UNESCO), 25 km od medzinárodného letiska v Burgase. Všetka občianska vybavenosť a infraštruktúra sú v pešej dostupnosti. Počas letnej sezóny sa apartmány v River Parku ľahko prenajímajú, komplex je vhodný aj na celoročné bývanie. Komplex vás zaujme nielen zaujímavou architektúrou a výbornou polohou, ale aj skvelou ponukou typickou pre 4* hotel. Majitelia a jeho hostia môžu využívať bazén s relaxačnou zónou, detské ihrisko, recepciu, 24-hodinovú bezpečnostnú službu, parkovisko, záhradu a dokonale udržiavaný areál komplexu. Poplatok za údržbu je 10 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
104 m2
Úžitková plocha
91.52 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
440 m
Lekár
1 km
Kaviareň
530 m
Reštaurácia
180 m
Bar
160 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00