3 izbový apartmán s výhľadom na more v komplexe Paradise Dreams, top lokalita, perfektná cena, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 8526
Plocha 107 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/4
More 150 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame krásny, luxusný apartmán 3+kk s celkovou rozlohou 107 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí zo štyroch poschodí v elitnom súkromnom komplexe Paradise Dreams v bulharskom meste Sveti Vlas. Dispozične je riešený ako vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC a dve terasy, z toho jedna s krásnym výhľadom na more. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia. Buďme susedia! Najlepšia lokalita a najkrajšia pláž!

Paradise Dreams sa nachádza v krásnej a pokojnej oblasti medzi Slnečným pobrežím a Svätým Vlasom, len 150 metrov od pláže, autobusová zastávka je vzdialená 500 metrov. Vo vzdialenosti 50 metrov sa nachádza niekoľko supermarketov, veľký supermarket asi 300 metrov. Množstvo skvelých reštaurácií v pešej vzdialenosti, bar so živou hudbou cca 300 metrov, všetka občianska vybavenosť v okolí. Komplex má krásnu architektúru so šikmými strechami, vymaľovanými v teplých farbách. V komplexe sú k dispozícii majitelia a ich hostia:

3 prepojené bazény, jeden z nich pre deti,

relaxačná zóna, detské ihrisko, recepcia, 24-hodinová bezpečnostná služba, veľký, dokonale upravený pozemok, parkovisko

Poplatok za údržbu je 10 €/m2 ročne. Top ponuka! V komplexe sa zvyčajne nenachádzajú žiadne nehnuteľnosti na predaj! Odporúčame!

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie. Pre našich klientov zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností na celom bulharskom pobreží.

Sveti Vlas je príjemné mestečko na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka výstavbe v obľúbenom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží. V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie. Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné.

Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
107 m2
Úžitková plocha
94 m2
Balkón
Áno
Bazén
2 bazény
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
150 m
Lekár
440 m
Kaviareň
410 m
Reštaurácia
110 m
Bar
270 m
Škola/škôlka
480 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00