3+1, 300 m od mora, parkovacie miesto v cene, Benidorm, Španielsko

Benidorm, Španielsko – ID 6152
136,900 €
Plocha 62 m2
Dispozícia 3+1
Podlažie 14/16
More 300 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám do pozornosti tento veľmi dobre situovaný 3+1 s výhľadom na more v oblasti Levante, v blízkosti pláže a centra.

Byt s rozlohou 55,00 m2 má terasu s rozlohou 8 m2 a nachádza sa na 14. poschodí. Byt sa nachádza 300 metrov od pláže. Dispozícia: kuchyňa, obývacia izba, dvojlôžková izba, jednolôžková izba, kúpeľňa s WC a terasa. Byt je zrekonštruovaný, vybavená kuchyňa, juhozápadná expozícia.

Čo všetko je k dispozícii v byte a v budove: voda, klimatizácia, vstavané skrine, výťah, čerpadlo na teplú a studenú vodu, kúrenie, záhrada, svetlý, nábytok, spoločný bazén, TV, terasa, presklená terasa, autobusy, centrum, nákupné centrá, pobrežie, nemocnica, parky, supermarkety, urbanizácia, oplotený areál, výhľad na more, nerušený výhľad, pasáž, parkovacie miesto v cene.

Budova sa nachádza v blízkosti všetkých služieb, parkov, autobusových zastávok, električiek, farnosti San Francisco de Asis, hasičskej stanice, autobusovej stanice, miestnej polície, športového centra L'illa de Benidorm a škôl, ako je oficiálna jazyková škola Maestro Gaspar Lopez. Les Fontanelles materská škola, Els Tolls, CEIP Gabriel Miró, IES Pere Maria Orts, ako aj Bosch a zdravotné strediská. Hypermarkety, Hiperber, Mercadona, lekárne, supermarkety v susedstve, bary, reštaurácie, banky, čerpacie stanice, súdy a mnoho ďalšieho.

Pláže Levante a Poniente sú vzdialené len niekoľko minút a v blízkosti sa nachádza aj diaľnica AP-7.

Veľmi pokojná, rodinná a krásna rezidenčná oblasť.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere nového bývania je výber správneho miesta pre vás.

Podlažie
14
Počet podlaží
16
Dispozícia
3+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
62 m2
Úžitková plocha
55 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
90 m
Lekár
220 m
Kaviareň
120 m
Reštaurácia
10 m
Bar
40 m
Škola/škôlka
470 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00