2+kk v prvej línii, dvor s výhľadom na more, luxusný komplex, top lokalita, 50 m od mora, Obzor

Obzor , Bulharsko – ID 6678
69,000 €
Plocha 95 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/5
More 50 m
Poplatok za služby 16 € za m2/mesiac
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám zariadený 2-izbový apartmán s výhľadom do dvora a na more, v prvej línii (asi 50 metrov od pláže), v prímorskom mestečku Obzor. Autorom projektu a architektom komplexu je známy Philip Stark. Apartmán sa nachádza na prízemí a má funkčnú dispozíciu: obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, spálňa, kúpeľňa (s vaňou), priestor na práčku a bojler a priestranná upravená veranda - oplotený dvor s výhľadom na more a rekreačná zóna s bazénmi. Byt sa predáva s nábytkom a spotrebičmi. Vo vstupnej hale a obývacej izbe sú vstavané skrine. Úžitková plocha bytu je 81 m2, celková plocha je 95 m2. Video bytu na našej webovej stránke.

Komplex je uvedený do prevádzky a je dobre udržiavaný. Na území komplexu je poskytovaná široká škála vybavenia, zábavy a služieb pre pohodlnú dovolenku bez nutnosti opustiť územie komplexu, a to

- Záhrada so záhradným nábytkom

- Bazény pre dospelých a deti vrátane vyhrievaného bazéna a panoramatického nekonečného bazéna

- Spa & Wellness centrum (turecké a parné kúpele, sauna, vírivka/jacuzzi, masážny salón)

- Kadernícky a kozmetický salón

- Fitness centrum

- Tenisový kurt, stolný tenis

- Obchod s potravinami

- Herňa (vnútorný detský kútik)

- Detské ihrisko

- Reštaurácia, kaviareň

- Pláž

- Plážové slnečníky

- Ležadlá

- Detské ihrisko na pláži

- Výťahy v budovách

- Celoročná ochrana a video dohľad

- Parkovanie vrátane podzemného parkoviska

- V celom komplexe je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet.

Veľmi dobrá voľba pre pohodlnú rodinnú dovolenku a prenájom!

Poplatok za údržbu je 15,5 eur/m2 so zahrnutým internetom a TV.

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA VÍKEND vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Letovisko Obzor. Pláže a príroda: Je to obľúbené a naozaj príjemné malé letovisko, ktoré spája more so širokými, pohodlnými plážami s možnosťou turistiky a nenáročných prechádzok. V blízkosti Obzoru sa do mora vlievajú rieky Dvojnica a Kamčia, ktoré sú súčasťou prírodnej rezervácie.

Obzor a jeho história. Pôvodne grécka námorná základňa sa neskôr stala dôležitou rímskou pevnosťou. V stredoveku tu stála nedobytná bulharská pevnosť Kozyak, ktorá chránila prístav s veľkým hospodárskym významom pre bulharský čiernomorský obchod v 13. a 14. storočí. Zrúcaniny stredovekej pevnosti sa nachádzajú asi 3 km od dnešného Obzoru. Nájdete tu aj ruiny Jupiterovho chrámu na zvyškoch rímskych hradieb.

Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
95 m2
Úžitková plocha
81 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
40 m
Lekár
1 km
Kaviareň
30 m
Reštaurácia
30 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00