2 + kk v projekte s možnosťou na splátky, 600m od mora, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10224
75,900 €
Plocha 53 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/6
More 600 m
Stav Výstavba

Predstavujeme Vašej pozornosti nový projekt krásnych apartmánov v komplexe Emilia Romana Este na Slnečnom pobreží. Začatie výstavby je naplánované na január 2024 a dokončenie je naplánované na január 2026.

Konkrétny apartmán 2 + kk o ploche 53,32m2 sa nachádza na prvom podlaží zo šiestich poschodí, dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s toaletou a terasa. Fotografie interiéru sú iba ilustračné! S nábytkom a vybavením pomôžeme za bezkonkurenčné ceny!

Pozemok, na ktorom sa bude stavať Este by Emilia Romana, sa nachádza v bezprostrednej blízkosti už realizovaných projektov - PARK,

BOUTIQUE a VERDE. Na pozemku 3850 m2 budú tri budovy pozostávajúce zo

109 apartmánov.

Štyri komplexy tvoria jedinú produktovú ponuku, svojim majiteľom a návštevníkom ponúka projekt 4 tematické bazény, bohaté terénne úpravy, reštaurácie, podzemné a povrchové parkovisko, stanice pre elektromobily, chránené územie, športové centrum, saunu, fontánu a detské ihriská.

Komplex susedí s územím zabraným pod Park Ploshchadyu

Emilia Romana ESTE, PARK, BOUTIQUE a VERDE sú jeho súčasťou,

budúci areál Emilia Romana RESORT, ktorý sa nachádza na spoločnej

ploche viac ako 20 000 m2.

Všetci majitelia a návštevníci Emilia Romana RESORT budú mať

možnosť využitia klubového systému medzi areálmi!

EMILIA ROMANA ESTE sa nachádza:

• 300 metrov od tenisovej školy

• 300 metrov od supermarketu

• 200 metrov od autobusovej zastávky

• 1 km do centra letoviska

• 600 metrov (10 min. pešo) na pláž

V okruhu 400 m od areálu sa nachádzajú 4 parkové zóny a

mnoho atrakcií pre deti

ESTE je duchom regiónu Emilia Romana, v mene šľachtického rodu, ktorý zanechal významnú stopu v dejinách Európy. Este je symbolom triedy, hojnosti a rozvoja.

Mierka krásneho, moderného, elegantného domu, v ktorom sa snúbia skúsenosti, profesionalita a vášeň.

Top ponuka! Predaj priamo od developera bez provízie od kupujúceho.

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U MORE Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

O správu nehnuteľnosti sa staráme od A do Z. Na nás sa môžete spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Kúpou náš vzťah nekončí, ale iba začína.

Team MNM

Slnečné pobrežie je najväčším hotelovým letoviskom v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná, 8 km dlhá piesočnatá pláž s postupným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebru robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v letovisku zaisťujú minivláčiky a spojenie s okolitými mestami pravidelná autobusová doprava.

Slnečné Pobrežie je ideálne miesto na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti. Na svoje si prídu aj mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu vedúcu po celej dĺžke pláže skoro až k Nesebru. Je lemovaná množstvom kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná mnoho festivalov, koncertov a iných kultúrnych udalostí. Veľmi populárne sú aj prechádzky po nádherne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prekonala väčšina hotelov zásadnú modernizáciu av ničom si nezadá s hotelmi v hociktorom vyhlásenom turistickom letovisku v Stredomorí.

Hlavným lákadlom letoviska je však pláž – osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov i malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne venovať svojim hrátkam.

Za zmienku určite stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený všetkým generáciám. Nájdete tu mnoho šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzérií, cukrární, barov pri bazénoch a mnoho ďalších atrakcií.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
1
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
53 m2
Úžitková plocha
46.93 m2
Terasa
Áno
Bazén
4 bazény
Parkovanie
Áno
Obchod
370 m
Lekár
1 km
Kaviareň
280 m
Reštaurácia
150 m
Bar
190 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00