2+kk v komplexe Green Paradise 2, najvyššia cena, Primorsko

Primorsko, Bulharsko – ID 5884
64,000 €
Plocha 59 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/5
More 460 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám plne zariadený apartmán 2+kk v blízkosti pláže (450 metrov), aquaparku (150 metrov) a centrálnej mestskej promenády ( 250 metrov), ktorý sa nachádza v súkromnom komplexe Green Paradise 2, v bulharskom meste Primorsko. Cena je vrátane nábytku a vybavenia podľa aktuálnych fotografií. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón. Apartmán sa nachádza na štvrtom poschodí z piatich poschodí a má rozlohu 59 m2. Green Paradise 2 je rezidenčný komplex pre plnohodnotnú letnú dovolenku pri mori a celoročné bývanie, ktorý sa nachádza v malebnej lokalite letoviska Primorsko. Komplex je obklopený dubovým hájom. Komplex s upraveným uzavretým areálom, v ktorom sa nachádzajú tri vonkajšie bazény s relaxačnou zónou, krytý bazén, fitnes, SPA, recepcia, gril, detské ihrisko, parkovisko. 24-hodinová ochrana a video dohľad. Údržbový poplatok je 12 €/m2 ročne. Nehnuteľnosť vhodná na celoročné bývanie a na prenájom. Veľmi dobrá cena! Odporúčame!

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie. Pre našich klientov zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností na celom bulharskom pobreží.

O meste Primorsko. Pôvodne malá rybárska dedinka 50 km južne od Burgasu sa stala obľúbeným turistickým cieľom väčšiny českých turistov. Nájdete tu jedny z najdlhších a najkrajších piesočnatých pláží Bulharskej riviéry, ktoré sú známe svojím bielym pieskom, čistou vodou a pozvoľným vstupom do mora.

Od roku 1994 je Primorsko držiteľom symbolu Modrej vlajky. Modrá vlajka je symbol, ktorý označuje pláže alebo prístavy, ktoré spĺňajú environmentálne normy. Na získanie vlajky sa vyžaduje čistá voda a recyklácia odpadu, pláže musia mať bezbariérový prístup a musia byť vybavené zdravotníckym zariadením, informačným centrom, zábavnými prvkami, toaletami a kabínkami na prezliekanie.

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
59 m2
Úžitková plocha
51 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
220 m
Lekár
320 m
Kaviareň
110 m
Reštaurácia
20 m
Bar
110 m
Škola/škôlka
160 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00