2+kk v komplexe Aphrodite 3, ideálne na prenájom, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 3649
79,000 €
Plocha 72 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/6
More 550 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame nádherný apartmán s 2 spálňami a rozlohou 72 m2, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí zo šiestich poschodí v súkromnom komplexe s výťahom Aphrodite 3 na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón. Z balkóna je výhľad na bazén. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia. Video nájdete na našej webovej stránke.

Komplex Aphrodite 3, v ktorom sa apartmán nachádza, je perfektne udržiavaný, v prevádzke po celý rok a nachádza sa v najlepšej časti letoviska. Len 550 metrov od pláže a v pešej vzdialenosti od všetkej občianskej vybavenosti a zábavy. Majiteľom a jeho hosťom je komplex k dispozícii:

- Vonkajší bazén;

- Detské ihrisko;

- ihrisko na plážový futbal a volejbal;

- Mokrý bar pri bazéne;

- Biliardový stôl

- Parkovacie miesta

24-hodinová bezpečnostná služba

Komplex je vhodný na celoročný prenájom na bývanie. V blízkosti sa nachádza park a detské ihrisko. V blízkosti sa nachádza park a detské ihrisko. Veľký supermarket je vzdialený 500 metrov.

Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
72 m2
Úžitková plocha
63 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
190 m
Lekár
2 km
Kaviareň
500 m
Reštaurácia
120 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00