2+kk v blízkosti pláže a služieb, terasa, Nesebar

Nesebar, Bulharsko – ID 4132
61,560 €
Plocha 74 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/6
More 200 m
Poplatok za služby 11 € za mesiac
Stav K nastěhovanie

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Nesebari. Nehnuteľnosť s celkovou rozlohou 74,56 m2. (úžitková plocha 65,50 m2) sa nachádza na štvrtom poschodí tehlového domu s výťahom a dobre udržiavanými spoločnými priestormi. Byt je

orientovaný na severozápad a pozostáva z obývacej izby s jedálenským a kuchynským kútom, spálne kúpeľne s WC a vaňou a terasy. Ponúka sa čiastočne zariadený, ako je vidieť vo fotogalérii. Byt je vhodný na osobné užívanie, ako aj na letný prenájom

Na letné mesiace. K nehnuteľnosti patrí aj pivnica o výmere 7,68 m2 v suteréne

nehnuteľnosť. Dom sa nachádza vedľa budovy mestského úradu a len 200 metrov od južného parku mesta a pláže. V okolí budovy sa nachádzajú

všetka potrebná infraštruktúra - obchody, supermarkety, detské ihrisko, záhrady a aleje, poliklinika, zastávka autobusu a medzimestskej dopravy, lekárne, škola, obecný úrad. Výťah a poplatok za upratovanie je 20 BGN ( 11€) / za celý byt mesačne. Veľmi zaujímavá ponuka, odporúčame!

My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MORE Vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Mesto Nesebar je jedným z najnavštevovanejších bulharských letovísk na pobreží Čierneho mora. Leží 38 km od Burgasu a 100 km južne od Varny na rovnomennom skalnatom polostrove, ktorý voľne nadväzuje na piesočnaté Slnečné pobrežie na juhu.

Mesto bolo v roku 1056 vyhlásené za architektonickú a archeologickú rezerváciu. Od roku 1983 je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Toto malebné miesto je charakteristické svojou zástavbou v čiernomorskom štýle dvojpodlažných drevených domov, ktoré sa tlačia v kľukatých uličkách. Atmosféru dotvárajú početné kostoly, najmä z byzantského obdobia (kostol svätého Jána Krstiteľa z 11. storočia, kostol svätého Štefana z 10. storočia s krásnymi nástennými maľbami z obdobia bulharského národného obrodenia a kostol Pantokrator). Najstarším zachovaným kostolom je bazilika, ktorá pochádza pravdepodobne z 5. storočia. V centre mesta stojí Starý biskupský palác, ktorý je nepochybne jednou z najpôsobivejších pamiatok mesta. Na okraji starého mesta stojí unikátny drevený veterný mlyn. Za návštevu stojí aj Archeologické múzeum s rozsiahlou zbierkou ikon a starobylej keramiky a kláštor svätého Juraja. V blízkosti prístavu sa nachádzajú zachovalé hradby a v meste sa nachádza dlažba z obdobia stredoveku, ako aj starovekého Grécka a Ríma. Dláždené, udržiavané ulice, starobylé kostoly a zrubové domy z 19. storočia dodávajú tomuto mestu nevídané čaro. Môžete sa tu túlať celé hodiny, obdivovať ponuku remeselných výrobkov a spoznávať jeho bohatú minulosť. Milovníci histórie a architektúry sa tu nebudú nudiť. Nájdete tu aj malé obchodíky, trh, taverny a prístav. Nachádza sa tu niekoľko pláží. V južnej časti mesta sa nachádza najzaujímavejšia pláž, Južná pláž. Zaujímavá je najmä jej dĺžka, a ak sa pozriete pozorne, zistíte, že plynulo nadväzuje na pláž, ktorá sa tiahne až od Slnečného pobrežia. Pláž je piesočnatá, s pozvoľným vstupom do mora a ponúka širokú škálu športových aktivít (futbal, volejbal, vodné lyžovanie atď.). Pozdĺž piesočnatej pláže na pevnine, 2 km od starého centra, sa nachádza nová štvrť. Blízkosť Slnečného pobrežia ponúka možnosť využiť celú škálu športových a zábavných a iných služieb aj v tomto letovisku. Rozmanitosť a spojenie histórie s modernými službami a nočné posedenie v reštaurácii na útese nad morom v starom Nesebari sú dôvodmi, prečo navštíviť a stráviť dovolenku na tomto čarovnom mieste.

Toto úžasné miesto je ideálne pre romantikov, milovníkov nočného života, histórie, kultúry a dobrého jedla. Nesebar by si nemal nechať ujsť nikto, kto chce spoznať Bulharsko a jeho zvyky.

Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
74 m2
Úžitková plocha
65.5 m2
Terasa
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
50 m
Lekár
80 m
Kaviareň
100 m
Reštaurácia
30 m
Bar
70 m
Škola/škôlka
250 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00