2+kk s výhľadom na more, najvyššia cena, komplex Glarus, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 9448
Plocha 76 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/4
More 350 m
Poplatok za služby 370 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame jedinečnú príležitosť získať byt za vynikajúcu cenu, ktorý je ideálny pre vaše vlastné nápady na rekonštrukciu! Tento priestranný 2-izbový byt má celkovú rozlohu 76,34 m2 a nachádza sa na štvrtom poschodí štvorposchodového domu, čo zaručuje úchvatný výhľad na more z terasy a zo všetkých izieb. Apartmán sa nachádza v menšom rodinnom komplexe Glarus v Kavarne.

Dispozícia bytu zahŕňa chodbu, obývaciu izbu spojenú s kuchynským kútom, priestrannú spálňu, kúpeľňu s WC a terasu s nádherným výhľadom na more.

Táto ponuka je ideálnou voľbou pre tých, ktorí si chcú vytvoriť vlastný útulný kútik presne podľa svojich predstáv. Získate nielen apartmán s nádherným výhľadom, ale aj možnosť prispôsobiť si ho podľa svojho vkusu. Nechajte rozkvitnúť svoju kreativitu v tomto priestrannom a dobre situovanom apartmáne s nádherným výhľadom na more.

Fotografie interiéru sú ilustračné. Radi vám pomôžeme s renováciou, nábytkom a zariadením.

Komplex "Glarus" má ideálnu polohu - nachádza sa na južnom svahu a ponúka nádherný panoramatický výhľad na Kavarnský záliv a Čierne more. Pláž je vzdialená len kúsok pešo (350 metrov). Samotný komplex sa nachádza v pokojnej oblasti, z 3 strán obklopený nedotknutou prírodou. Glarus má vonkajší bazén s oddychovou a opaľovacou zónou, kde si počas kúpania môžete vychutnávať krásu mora a okolia. Pri bazéne je internetová kaviareň a bar, kde sa podávajú nápoje a ľahké občerstvenie, a kúpele sú vzdialené len kúsok od hotela. Komplex je ideálnym miestom pre vašu dovolenku.

Poplatok za údržbu je 720 BGN, čo je približne 370 € ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové skupiny. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabľa, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. Nachádzajú sa tu aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybové ústrojenstvo.

Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
76 m2
Úžitková plocha
67.18 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
250 m
Bar
470 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00