2+kk s výhľadom na more a vo výbornom komplexe, dobrá cena, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5634
89,900 €
Plocha 86 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 5/5
More 200 m
Poplatok za služby 600 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame pekný apartmán 2+kk, veľkosť 86 m2 v komplexe Esperanto na Slnečnom pobreží, Bulharsko. Apartmán sa nachádza na piatom a poslednom poschodí a pozostáva z predsiene, obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, kúpeľne s WC a balkóna so vstupom z oboch izieb. Z balkóna je výhľad na more. Cena zahŕňa nábytok a zariadenie. Veľmi zaujímavá cena! Odporúčame!

Komplex Esperanto sa nachádza len 200 metrov od pláže na Slnečnom pobreží. Na území komplexu sa nachádza: vonkajší bazén s časťou pre deti a barom, relaxačná zóna, dve reštaurácie a 24-hodinová recepcia, masáže, fitnes centrum, kyvadlová doprava, požičovňa áut, 24-hodinová bezpečnostná služba. Údržbový poplatok je 600 € ročne. Najlepšia cena! Odporúčame!

My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
86 m2
Úžitková plocha
75 m2
Balkón
Áno
Obchod
30 m
Lekár
100 m
Kaviareň
320 m
Reštaurácia
20 m
Bar
40 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00