2+kk s výhľadom na more a v prvom rade, vlastná pivnica, Obzor

Obzor, Bulharsko – ID 8546
74,000 €
Plocha 80 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/7
More 50 m
Poplatok za služby 16 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám zariadený dvojizbový apartmán v prvej línii od mora v prímorskom mestečku Obzor. Dizajnérom a architektom komplexu je slávny Philippe Starck. Apartmán sa nachádza na druhom poschodí, má funkčnú dispozíciu a pozostáva zo vstupnej chodby, výklenku na práčku a bojler, obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, kúpeľne s WC (s vaňou) a terasy s výhľadom na more a vnútorné územie komplexu so zeleňou. Apartmán je kompletne zariadený a vybavený všetkými potrebnými domácimi spotrebičmi. Zastavaná plocha apartmánu je 66 m2, celková plocha je 80 m2. Na území komplexu je poskytovaná široká škála vybavenia, zábavy a služieb pre pohodlnú dovolenku bez nutnosti opustiť územie komplexu, a to Vyhrievaný bazén a panoramatický nekonečný bazén; Spa & Wellness centrum (turecké a parné kúpele, sauna, hydromasážny kúpeľ/jacuzzi, masážna miestnosť); Kadernícky a kozmetický salón; Fitness centrum; Tenisový kurt, stolný tenis; Obchod s potravinami; Herňa (vnútorný detský kútik); Detské ihrisko; Reštaurácia; Kaviareň; Pláž; Slnečníky; Ležadlá

Detské ihrisko na pláži; Výťahy v budovách; Celoročná bezpečnostná služba a kamerový systém; Parkovanie vrátane podzemného. V celom komplexe je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Údržbový poplatok je 16 €/m2 ročne. Dobrá voľba pre pohodlnú rodinnú dovolenku a prenájom!

Podlažie
2
Počet podlaží
7
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
80 m2
Úžitková plocha
66 m2
Terasa
Áno
Bazén
3 bazény
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
60 m
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
1 km
Bar
1 km
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00