2+kk, panoramatický výhľad na more, veľká terasa, komplex Fortuna Cape 4, Byala

Byala, Bulharsko – ID 10375
71,500 €
Plocha 71 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 6/6
More 450 m
Poplatok za služby 3 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame krásne zariadený 2 + kk, zastavaná plocha bytu je 59m2, celková 71m2. Apartmán sa nachádza na šiestom poschodí zo šiestich. Dispozícia: vstupná hala, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom a jedálenským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, terasa s panoramatickým výhľadom na more, so vstupom z obývacej izby. Z okien a terasy sa naskytá nádherný výhľad na more. Byt je zariadený štýlovým luxusným nábytkom a vybavený všetkými potrebnými elektrospotrebičmi, okamžite pripravený na bývanie.

Rezidenčný komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, je dobre udržiavaný a má nasledovné vybavenie: panoramatickú relaxačnú zónu s bazénmi pre dospelých a deti, ležadlá a slnečníky, gril, parkovisko. V budove sa nachádza výťah.

Poplatok za údržbu je 3 €/m2 ročne, ak chce kupujúci využívať bazény a detské ihrisko, prvú sezónu platí 300 € a každú ďalšiu sezónu 150 € za sezónu. Perfektná ponuka! Odporúčame!

Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.

Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a dôveru tým, že poskytujeme odborné rady a zdieľame názory našich klientov, ktorí nehnuteľnosti využívajú už dlhší čas a úspešne ich kúpili podľa plánu a v sľúbenom termíne.

V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.

Náš vzťah sa nákupom nekončí, ale len začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas doby vlastníctva vybranej nehnuteľnosti.

Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti na pláži. Ceny v Bulharsku sú TERAZ o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva, vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Byala je administratívne centrum nachádzajúce sa v centrálnej časti bulharského pobrežia medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km od letiska Varna a 60 km od letiska Burgas. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete na pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie: obchody, banku, nemocnicu, školu, poštu, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, štadión a ďalšie. Pobrežie sa vyznačuje kombináciou morských zátok, pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je tiež známym centrom vinárstva.

Podlažie
6
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
71 m2
Úžitková plocha
59 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
860 m
Lekár
960 m
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
320 m
Bar
730 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00