2+kk, balkón, vhodný na prenájom, v štvrti Malinin Dolina, Sofia

Sofie, Bulharsko – ID 4528
108,300 €
Plocha 70 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/5
Stav Výstavba

Jedinečná príležitosť kúpiť investičný byt v hlavnom meste Sofia za ceny a podmienky ako pred 10 rokmi v Prahe! Ponúkame 2+kk s celkovou rozlohou 70,21 m2, zastavaná plocha je 60,75 m2, nachádza sa na druhom poschodí z piatich poschodí. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom a jedálňou, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón. Expozícia bytu severovýchod-juhovýchod. S dokončením a zariadením bytu vám radi pomôžeme! Fotografie interiéru sú ilustračné. Priemerný zisk z prenájmu nehnuteľnosti je 12 000 Kč, kúpna cena nehnuteľnosti je výrazne nižšia ako v Prahe! Možnosť dokúpenia parkovacích miest:

uzavreté parkovisko 18 000 eur

Dvojité parkovacie miesta vo vnútri 28 000 eur

garáž s parkovacím miestom 30 000 eur

Všetka občianska vybavenosť je v pešej vzdialenosti - supermarkety Kaufland a Fantastico, kaviarne, reštaurácie, obchody, ako aj hlavná trieda Simeonovského nábrežia a obchvat.

SOFIE:

Sofia je najväčšie mesto v krajine. Každoročne navštívi miestne turistické atrakcie veľké množstvo turistov, ktorých láka nádherná architektúra historických budov tohto mesta harmonicky skombinovaná s modernou infraštruktúrou. Žije tu viac ako jeden a pol milióna obyvateľov. Zároveň sa v meste nachádza približne 20 vzdelávacích inštitúcií, ktoré poskytujú vysokoškolské vzdelanie. Záujemcovia o Sofiu sa môžu zoznámiť s kultúrou a tradíciami miestnych obyvateľov. V hlavnom meste môžu návštevníci navštíviť Filharmóniu, vychutnať si tóny vážnej hudby v Zimnej záhrade. Okrem toho sa turistom odporúča navštíviť miestne múzeá. Jedným z najväčších je Historické. Zaujímavé sú aj expozície v etnografickom, archeologickom a zoologickom múzeu. Poloha mesta Sofia je úžasná. Nájdete tu nielen krásu miestnej architektúry, ale aj prírodu, ktorá sa rozprestiera okolo. Megapolis sa nachádza na úpätí hory Vitoša, ktorej svahy boli v 20. storočí premenené na národný park. V samotnom meste je tiež množstvo parkov a námestí. Milovníkov zelene poteší miestna vegetácia. Jednou z najstarších budov v hlavnom meste je kostol svätej Sofie. Pochádza z 5. a 6. storočia a považuje sa za vizitku moderného mesta. Toto miesto odporúčame všetkým návštevníkom. Ďalej sa tu nachádza Kostol svätého Juraja. Jedinečná atmosféra a krásne nástenné maľby potešia takmer každého, kto sa zaujíma o históriu Bulharska. V meste sa nachádzajú aj turecké mešity, ktorých múry sú staré niekoľko storočí. Za najkrajší bulvár sa považuje bulvár Vitoša, ktorý sa začína pri katedrále. Mesto Sofia sa považuje za jedno z najkrajších európskych miest. Odporúčame navštíviť štvrť na juhozápadnom okraji mesta s názvom Bojana. Nachádza sa priamo na úpätí Vitoše a nachádza sa tu malý kostolík, ktorý UNESCO zaradilo na zoznam svetového dedičstva. Nástenné maľby tu pochádzajú z 13. storočia. Na Vitošu prichádzajú turisti z celého sveta. sofia priťahuje obrovské množstvo turistov, pretože sú tu podmienky na kultúrny oddych, prechádzky po najkrajších miestach a spoznávanie histórie krajiny. V meste nájdete obrovské množstvo pamiatok, kostolov a historickej architektúry.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
70 m2
Úžitková plocha
60.75 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
100 m
Kaviareň
290 m
Reštaurácia
140 m
Bar
210 m
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00