2+kk, 200 m od pláže, v komplexe VIP Classic, najvyššia cena, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 6057
73,000 €
Plocha 83 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/5
More 200 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám priestranný apartmán 2+kk o veľkosti 83 m2, ktorý sa nachádza na druhom z piatich poschodí v súkromnom komplexe Vip Classic na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Byt sa ponúka nezariadený. Radi vám pomôžeme s vybavením! Byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestoru pre obývaciu izbu s kuchynským kútom, spálne, kúpeľne s WC, balkóna. Z balkóna je krásny výhľad na bazén. Byt má južnú orientáciu. Ponuka je vhodná na celoročné využitie alebo na prenájom. Komplex Vip Classic, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza len 200 metrov od piesočnatej pláže, v tichej a pokojnej lokalite na Slnečnom pobreží. Všetka občianska vybavenosť a infraštruktúra sa nachádza v pešej vzdialenosti. V komplexe sú majiteľom a ich hosťom k dispozícii bazén, relaxačná zóna, recepcia, bezpečnostná služba, kamerový systém.

Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne.

Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.

Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a dôveru tým, že poskytujeme odborné rady a zdieľame naše názory s našimi klientmi, ktorí sú dlhodobými užívateľmi nehnuteľností, ktoré úspešne kúpili podľa plánu v sľúbenom termíne.

V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.

Náš vzťah sa nákupom nekončí, ale len začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas doby vlastníctva vybranej nehnuteľnosti.

Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti pri mori. Ceny v Bulharsku sú TERAZ o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov mnohé vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva, vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivlaky a pravidelné autobusové spoje, ktoré ho spájajú s okolitými mestami.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
83 m2
Úžitková plocha
73 m2
Balkón
Áno
Obchod
450 m
Lekár
1 km
Kaviareň
770 m
Reštaurácia
70 m
Bar
260 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00