2 izbový apartmán s výhľadom na more, prvá línia, moderná rekonštrukcia, potenciál na prenájom, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 3210
121,000 €
Plocha 60 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/6
More 20 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám byt 2 + kk sa nachádza v prvej línii na samom pobreží mora (20 m), s celkovou rozlohou 60 m2, ktorý sa nachádza na 3 poschodiach 6 s modernou rekonštrukciou v luxusnom komplexe s výťahom v Slnečnom pobreží, Bulharsko. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. Z balkóna sa naskytá krásny výhľad na more. Cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie. Ideálne na prenájom a celoročné užívanie. Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza v pokojnej časti letoviska, v blízkosti všetkej potrebnej infraštruktúry. Odporúčame!
Majitelia a jeho hostia sú k dispozícii v komplexe:
Recepcia
Reštaurácia
Lobby a lobby bar
Vonkajší bazén pre dospelých a deti
Podzemné parkovisko
24-hodinová ochrana
Údržbový poplatok je 12 €/m2 ročne.
Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.
Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.
Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.
Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.
Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.
Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
60 m2
Úžitková plocha
52.8 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
210 m
Lekár
630 m
Kaviareň
390 m
Reštaurácia
120 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
400 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00