2-izbový apartmán s výhľadom na more, bez poplatku za údržbu, Kiten

Kiten, Bulharsko – ID 5828
81,999 €
Plocha 66 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/5
More 135 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám apartmán s dvoma spálňami a výhľadom na more,

ktorý sa nachádza na druhom poschodí v budove s výťahom a má celkovú rozlohu 66,88 m2 (zastavaná plocha 52,50 m2).

Dispozícia: obývacia izba s jedálňou a kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, terasa s krásnym výhľadom na more. Vzdialenosť len 135 metrov od južnej pláže v Kitene. Kiten je krásne prímorské mestečko a nachádza sa v zálive Urdovisa. Dĺžka jeho pobrežia je 1380 m. Na oboch plážach v Kitene sú výborné podmienky na turistiku. Apartmán sa ponúka na predaj zariadený. Nehnuteľnosť je postavená v butikovej budove bez ročného poplatku za údržbu! Apartmán má klimatizáciu a veľmi praktické vonkajšie hliníkové žalúzie odolné proti slnku. Byt je vhodný na rodinnú dovolenku aj na prenájom a má SZ expozíciu.

V spoločnosti MOJE REALITY NA MIERU ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Kiten je malé prímorské mestečko, ktoré sa nachádza v blízkosti Primorska, približne 60 km južne od Burgasu. Má výnimočne zdravé podnebie a krásnu prírodu vďaka kombinácii lesov a mora. Z bývalej rybárskej dediny sa stalo obľúbené prímorské letovisko. Rozľahlé piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora sa striedajú so skalnatými útesmi. Kitenský záliv sa považuje za jedno z najkrajších miest južného Čierneho mora. Pláž ponúka širokú škálu vodných športov a atrakcií. V prístave sa nachádza jachtársky klub a organizujú sa tu školy potápania. Letovisko je vhodné pre milovníkov plachtenia a rybolovu. Ústie rieky Karakarac, ktorá sa vlieva do mora, je rajom rybárov. V mestečku sa nachádza množstvo kaviarní, reštaurácií, barov a obchodov.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
66 m2
Úžitková plocha
52.5 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
120 m
Lekár
240 m
Kaviareň
150 m
Reštaurácia
20 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
70 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00