2-izbový apartmán s výhľadom na more a bazén, skvelý komplex Majestic, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10387
91,000 €
Plocha 84 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/7
More 30 m
Poplatok za služby 11 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Ponúkame byt 2+kk, veľkosť 84 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí zo siedmich poschodí, v 5* súkromnom komplexe, v Slnečnom pobreží, Bulharsko. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa fotografií. Dispozícia apartmánu je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, terasa s krásnym výhľadom na more.

Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, má strategickú polohu v prvej línii severnej časti letoviska Slnečné pobrežie na pozemku s rozlohou 450 árov. Celková rozloha komplexu je 56-tisíc metrov štvorcových, rozloha jedinečnej záhrady s bazénmi a turistickými chodníkmi je 350 akrov. Ku komplexu patrí časť pláže, ktorá je vyhradená pre majiteľov a jeho hostí. Vynikajúci, dokonale udržiavaný 5* komplex má samotnú pláž! Odporúčame!

Majiteľom a jej hosťom je komplex k dispozícii:

4 jedinečné reštaurácie: hlavná reštaurácia so 600 miestami, terasa hlavnej reštaurácie so 150 miestami, tematická reštaurácia (a la carte) s 300 miestami, reštaurácia pri bazéne s 500 miestami v krytej časti a 250 miest vonku v tieni stromov.

Konferenčná miestnosť

Herňa (biliard, šach, backgammon atď.)

Park

SPA centrum (fitnes, turecká sauna, fínska sauna, masáže, vírivka)

Salón krásy (kaderníctvo, kozmetický salón)

Parkovisko

4 bary: lobby bar - 800 miest, bar na terase - 500 miest, lobby bar - 120-150 miest, bar pri bazéne - 175-200 miest

Bazény: hlavný bazén, solárium, detský bazén, relaxačné zóny

Detská zóna: miniklub (škôlka, detský kútik)

Hobby klub (ateliér pre ručné práce)

Detské ihrisko;

Šport: detské ihrisko, tenisový kurt, ihrisko na plážový volejbal

Poplatok za údržbu je 11 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA VÍKEND vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
2
Počet podlaží
7
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
84 m2
Úžitková plocha
73 m2
Terasa
Áno
Bazén
3 bazény
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
280 m
Lekár
620 m
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
140 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00