2-izbový apartmán s nádherným výhľadom na more v komplexe Kaya, Slnečné pobrežie, obrovský balkón

Sunny Beach, Bulharsko – ID 3930
115,000 €
Plocha 114 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/5
More 20 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame apartmán s výhľadom na more v centrálnej časti Slnečného pobrežia. Apartmán je 2+kk, veľkosť 114, nachádza sa na druhom poschodí z piatich poschodí, v súkromnom komplexe Kaya na Slnečnom pobreží. Cena je vrátane nábytku a vybavenia podľa fotografií. Dispozícia bytu je chodba, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, obrovský balkón s nádherným výhľadom na more. Ponuka je vhodná na prenájom a celoročné využitie.
Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza na centrálnej pešej promenáde v letovisku Slnečné pobrežie, len 20 metrov od pláže, v prvej línii. V blízkosti sa nachádza všetka potrebná infraštruktúra: obchody, supermarkety, reštaurácie, kaviarne, bary, lekárne, bankomaty, zdravotné stredisko, aquapark, kluby, diskotéky, autobusové zastávky a ďalšie.
Príjem a administratíva
Reštaurácia, bar, kaviareň
24-hodinová ochrana
Vážení klienti, vzhľadom na súčasnú situáciu vykonávame prehliadky online prostredníctvom živého vysielania. Celý proces prevodu vlastníckeho práva môžeme zorganizovať a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.
Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivlaky a pravidelné autobusové spoje, ktoré ho spájajú s okolitými mestami.
Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia sa môžu tešiť aj z mnohých možností zábavy.
Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov rozsiahlou modernizáciou a v mnohých známych stredomorských letoviskách nemajú konkurenciu.
Hlavným lákadlom letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.
Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.
Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
114 m2
Úžitková plocha
100 m2
Terasa
Áno
Lodžia
Áno
Balkón
40 m2
Obchod
120 m
Lekár
340 m
Kaviareň
130 m
Reštaurácia
40 m
Bar
30 m
Škola/škôlka
770 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00