1 spálňa v obytnom dome bez poplatku za údržbu, centrum Ravdy

Ravda, Bulharsko – ID 9559
Plocha 53 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 2/4
More 550 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s celkovou rozlohou 53,37 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí v obytnej budove v Ravde, Bulharsko. Dispozične je riešený ako obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC a dva balkóny. Bytový dom sa nachádza v centre mesta v blízkosti obecného úradu. Všetka občianska vybavenosť je v pešej dostupnosti. Nachádza sa tu množstvo reštaurácií rôzneho typu, kaviarní, obchodov a centrálna pešia promenáda. Vzdialenosť od pláže je 550 metrov. Parkovanie vyhradené pre majiteľov pri domoch.

Dom bez poplatku za údržbu!

My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý môže konkurovať aquaparku v Primošku, obľúbenom domovskom mestečku na polostrove. Snáď jediným rozdielom je cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.

Podlažie
2
Počet podlaží
4
Dispozícia
1+kk
Plocha
53 m2
Úžitková plocha
46.97 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
940 m
Lekár
150 m
Kaviareň
40 m
Reštaurácia
40 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
120 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00