1+kk, Fascinujúci apartmán s terasou s výhľadom na more, Tenerife, Španielsko

Tenerife, Španielsko – ID 10324
152,000 €
Plocha 55 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 3/3
More 200 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Objavte stelesnenie prímorského bývania na Tenerife, kde vám s hrdosťou predstavujeme tento úžasný apartmán pri pláži v očarujúcom mestečku Los Realejos.

Táto nádherná nehnuteľnosť ponúka nielen pokojné a malebné prostredie, ale slúži aj ako lákavá investičná príležitosť. Či už hľadáte nové miesto, ktoré by ste nazvali domovom, tento apartmán má všetko.

Vstúpte dovnútra a privíta vás priestranná a premyslene navrhnutá dispozícia. Vo vnútri apartmánu nájdete dobre vybavenú kúpeľňu, modernú kuchyňu vybavenú všetkými základnými potrebami, útulnú obývaciu izbu, ktorá vás pozýva k odpočinku, pohodlnú spálňu na pokojný spánok a súkromnú terasu, ktorá sa môže pochváliť úchvatným panoramatickým výhľadom na fascinujúce more.

Tento prímorský skvost sa nachádza v modernej budove, ktorá sa môže pochváliť veľkými modernými výťahmi pre vaše pohodlie. Či už smerujete do svojho apartmánu, alebo si len užívate pohodlie každodenného života, tieto výťahy vám poskytnú nádych luxusu do každodennej rutiny.

Jednou z výnimočných vlastností tejto nehnuteľnosti sú neuveriteľne nízke mesačné poplatky spoločenstva, ktoré sú len 35 eur. Táto cenová dostupnosť zaručuje, že si môžete užívať výhody dobre udržiavanej budovy bez toho, aby ste museli rozbiť banku.

Tenerife, najväčší zo španielskych Kanárskych ostrovov, je podmanivá destinácia známa svojou rozmanitou krajinou a celoročne príjemným podnebím. Jeho korunovačný klenot, hora Teide, je najvyšším vrchom Španielska a ústredným bodom Národného parku Teide zapísaného na zozname svetového dedičstva UNESCO, kde môžu návštevníci preskúmať krajinu pripomínajúcu mesačnú krajinu. Tenerife ponúka nedotknuté pláže vrátane Playa de las Teresitas, ktorú zdobí zlatistý piesok. Ostrov sa môže pochváliť bohatým kultúrnym dedičstvom a pôvabnými mestami, ako je La Laguna, s koloniálnou architektúrou. K jeho čaru prispievajú aj živé festivaly a prekvitajúca kulinárska scéna. Tenerife je rajom pre milovníkov prírody a ponúka možnosti na turistiku, vodné športy a pozorovanie hviezd.

Podlažie
3
Počet podlaží
3
Dispozícia
1+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
55 m2
Úžitková plocha
50 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
950 m
Kaviareň
520 m
Reštaurácia
370 m
Bar
370 m
Škola/škôlka
470 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00